Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és hogyan kell érteni...

Mit és hogyan kell érteni azt, hogy hagyjátok sírni a babát?

Figyelt kérdés

Pl. éjjel mikor felébred, van aki hagyja sírni vagy csak nyöszörögni és ha sírni kezd akkor mentek csak oda hozzá megnyugtatni?

Mennyi ideig nyöszörög?

13 hós kislány anyukája


2009. szept. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
MEg tudod különböztetni a sírásokat. Ha azért sír mert fáj valamije, akkor persze hogy felveszed megnyugtatni. Ha éjjel felriad akkor én csak odamegyek megsimogatom megnyugtatom, de nem veszem fel. Ha pedig csak hisztizik, na olyanra nem vagyok vevő. Azt majd abbahagyja.
2009. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Sose hagyom sírni!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindég felveszem vagy cumit teszek a szájába.első voltam.
2009. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
bocsi,2.
2009. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy teszem ahogy az első válaszoló.
2009. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
éjjel mellettem alszik az ágyában, így csak átnyúlok és nem is ébred fel a saját nyüszijére. Nappal a sírás egyedül a foga miatt vagy elesés miatt van, a másik eset a hiszti, de ezzel nem foglalkozom. Ha hisztizik, lefektetem a földre ott ahol van, és ilyenkor egy idő után (3-4 perc) rájön, hogy tök feleslegesen csinálja, és abbahgyja.
2009. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Első válaszolóval egyet értek.Igen is meg lehet különbözteteni a sirási fázisokat.Ha fáj valamije teljessen máskép sir, amikor uncsizik akkor is.Persze hogy megnyugtatom ha kell felveszem(de nem minden hangnál)de babóm már okos nagyon tudja hogy mit akar na meg ha kézben akar lenni:)))
2009. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!