Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a babóm és 2 napja...

6 hetes a babóm és 2 napja nem bírok vele. Az időjárás miatt van?

Figyelt kérdés
Fél órákat alszik állandóan sír, éjjel és nappal is. Egyfolytában dajkálni kell és csak a cicin nyugszik meg. De a cicim már nem bírja, cumival meg nem lehet becsapni. Hasfájós is, lehet hogy a kettő most összejátszik neki? De most már nekem van szükségem az alvásra! Ti ezt hogy csináljátok?
2008. jún. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit befogni aki tudna segíteni a dajkálásban? Nekem most 5 hetes a babám, ő egy tündér, de a nagyfiam aki 12 éves ő hasfájó volt, és állandóan bömbölt, és csak úgy bírtam aludni kicsit ha valaki szopi után dajkálta őt.Muszály pihizned, úgyhogy nagyszülők apuka! Bizto örülnek ha kapnak egy kis feladatot, mégha egy síró baba személyében kicsit nyomasztó is.
2008. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Most találtam,olvasd el. Lehet, hogy most van a növekedési ugrás neked is. Eleget eszik? Nekem is most többet van a cicin, és amit eddig soha, naponta 2x teljesen kiüríti. Előző válaszoló vagyok.

2008. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan már 5 hónapos, de az elmúlt napokban alig bírok vele. Folyton nyűgösködik, én az időjárásra fogom. Azt mondják, hogy a babák megérzik, mikor jönnek mennek a frontok. Én is többet foglalkozom vele és bízom benne, hogy elmúlik. Viszont a Te esetedben én is kérnék egy kis segítséget. Remélem módod van rá!
2008. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy mikor komfortszopizott, én is aludtam. A háztartást meg letojtam:) Mondjuk nekem szerencsém volt, mert 6 hétig főzött rám anyukám és a párom is sokat segített..
2008. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hetes, ma éjjel kerek 45 percet aludtam.

Elaludt este 9-kor és fél 12-kor felkelt,már nem aludt vissza egészen reggel negyed 6-ig:(


Én negyed 11-kor feküdtem le, mire elaludtam maradt háromnegyed órám az alvásra...


És az elmúlt napokban sem tudtam tőle többet aludni 2-3 órkánál. Annyi különbséggel, hogy akkor általában fél 2 v. fél 3-kor kelt és reggel 7-ig volt ébren...


Nappal nem tudok aludni, van egy fiam is, meg a háztartás...Segítség nuku...


Átérzem az alvás iránti igényedet. Én már állva képes vagyok elaludni.

Csak reménykedek, hogy mostmár vége lesz ennek az időszaknak, különben zombivá válok:)


Kitartást Neked (nekünk), és remélem ma már alszanak a babák és így mi is.

2008. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsó.


Azt kihagytam, hogy nappal úgy szintén nem aludt/alszik (mondjuk ma szinte az egész napot átalussza, gondolom az éjszakai "banzáj" miatt).


Az elmúlt napokban összesen (éjszakával együtt) kb. 8 órákat aludt.


A doktornő sem tudott tanácsot adni, állítólag 5-6 anyuka panaszkodott neki ugyan erről:(((

2008. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, pedig angyali nyugodt babám van. Illetve volt. Reméelm hamar elmúlik, de nálunk is úgy néz ki, mintha a frontokra rájönne egy kis hasfájás... Azért én a frontra fogom. A háztartást ha nem csinálja más, ne foglalkozz vele, úgyis megvár. Amint elalszik a pici, próbálj meg aludni! (a picim 7 hetes, de nálunk bejátszik egy 2,5 éves nagyobbis...)
2008. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!