Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírok 6hós fiammal? Nem...

Nem bírok 6hós fiammal? Nem tudok már mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés

NYávog, hisztizik, bekentem az ínyéthátha az, de nem... 9kor evett, inni iszik sokat, most épp nem kér.

Pocija nem fáj, mit kezdjek vele?

kezdek kétségbe esni hogy nem tudom édesanyja ként hogy mi a baj,


2011. júl. 11. 10:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Benn vagyunk a hűvös szobába, de semi nem jó neki, kisgyba,ágyon, ölembe, mindenhol próbáltam
2011. júl. 11. 10:34
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a játék szokott segíteni.

De nem lehet, hogy álmos?Az én lányom, akkor szokott nagyon hisztis lenni.Esetleg ha megpróbálnál aludni vele.Én olyankor magam mellé veszem, és szép lassan elaltatom.

Azért elég durva ez az idő.Minket is kikészít!!

2011. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ha lefektetem magam mellé aludni, csak üvölt:S

ilyen melegben nem akarom kivinni sem, szegényről még benn is ömlik a víz.

babahordozóban próbáltam elringatni,de nem ment

2011. júl. 11. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:
nincs babahintátok ?Én általában ilyenkor a béna és etra rosz hangommal énekeltem neki minden hülyeséget ami éppen eszembe jutott,bár egy normális dalt sem tudtam végig igy mixeltem:)Minden ami éppen eszembe jutott.:)Ez általában megnyugtatta:D
2011. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
babakocsi?Kis tologatás?
2011. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
énekeltem,azt halgatta úgy 5perig,és után semmi...
2011. júl. 11. 10:48
 7/15 A kérdező kommentje:

huhh,még írtam az ölemben ringattam, és elaludt:)

remélem nem lsez ilyen nyűgös ha fekel, mert takarítani,főzni is kell:)

2011. júl. 11. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor pakolom össze, és megyek el vele vásárolni. Ott klíma van, a boltos csajok körül rajongják, ő meg imád nézelődni. :) Gondolom ezt az időt nem nagyon bírja a te babád sem. Délután meg kiteszem a lányomnak a medencét, és mehet a pacsálás. :)

4,5 hónapos

2011. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na akkor csak álmos volt! :)
2011. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tegyél neylont egy vékony takaró vagy pelus alá és vedd le róla a pelust, törölgesd át a pofiját vizesruhával és bent is elég egy kistrikó rá.Fürdesd meg, sokat segíthet ebben a melegben! Ne idegesítsd fel magad, ő megérzi és még rosszabb lesz és később lelkiismeretfurdalásod is lesz!!!! Ez a nagymeleleg viseli valószínű ennyire meg a babádat, ráadásul ma jön a hidegfront is. Nekem a legkisebb lányom minden vihar előtt szinte elviselhetetlen volt!!! Nem egyszerű ...tudom, de ne hibáztads magad, nem veled van baj!!! Gondolom első babád, még nincs sok tapasztalatod...egyik baba nyugodt másik kevésbé, van jó napjuk és sok-sok rossz, de elfelejted:):):) hidd el!!!Ne ess kétségbe sokszor én sem tudtam mi bajuk, pedig 3 gyerek után már van tapasztalat, de minden gyerkőc más. Kapj be egy Magne B6ot, megnyugszol és könnyebben elviseled ezeket a "nehéz"napokat!!!!:)Lényeg,hogy ne veszítsd el a türelmed és érezze a kisfiad,hogy nagyonnagyon szereted:) De ha kiakadsz se bánkódj, sokan vagyunk és voltunk így...:)
2011. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!