Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar enni a babám. Betegsé...

Nem akar enni a babám. Betegség, vagy csak az időjárás?

Figyelt kérdés

Általában nem aggódom, ha kimarad egy-egy étkezés, mert tudja ő, hogy mikor éhes. De: tegnap nagyon keveset evett, kb. 350 ml tápszert, meg egy kis gyümölcsöt.

Aztán tegnap este vacsorázott olyan fél 8-kor. Éjjel nem ébredt, reggel olyan fél 6 körül kelt fel. Kínáltam, de nem volt éhes. Máskor is volt ilyen, akkor olyan 7 körül szokott megéhezni. De most hiába kínáltam, akkor sem kellett neki. Aztán elaludt, még most is alszik. De így már 14 órája nem evett semmit. Pár korty teát ivott reggel.

Ez mennyire normális? Honnan tudom, hogy betegség? Mikor kell elkezdenem aggódni? Tegnap még ráfogtam a melegre. De ma nincs meleg. Mi lehet a baj?

Ja, egyébként 4 hónapos a kicsikém.


2011. jún. 24. 09:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, tegnap 450 ml tápszert evett, de az is kevés.
2011. jún. 24. 09:37
 2/3 anonim ***** válasza:

En 8 honapos kisfiam is ezt csinalta tegnap,alig evett valamit.En is aggodni kezdtem,de szerintem csak a meleg miatt van.Inni viszont rengeteg teat ivott,szinte csak azt fogadta el.Lazat mertem,nincs,hasa nem megy,maszkal,gagyog,uldogel,eljatszik,egyszoval jol erzi magat.Ha ehes lesz,majd jelzi,engem is idegeseit,amikor nem eszik eleget,dehat ez van,mi sem mindig eszunk ugyanannyit,nekem is alig van most etvagyam.

Szerintem ne aggodj,ha nem produkalja a betegseg tuneteit,akkor minden rendben.

2011. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma az én 6 hónaposom nem evett szinte semmit, 60 ml-t beletuszkoltam nagy nehezen, de esze ágán sincs enni... Szerintem az időjárás, a nagy meleg, mert amúgy nagyon jó kedve van :)
2011. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!