Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frontra érzékeny babákat...

Frontra érzékeny babákat meddig viseli meg az időjárás?

Figyelt kérdés
7 hónaposom ebben az esős(szeles) időben rettentő nyűgös, már előtte egy nappal rákezd, ráadásul valószínű jön a foga is. Ezt a front érzékenységet egyébként "kinövik",vagy megmarad???
2011. jún. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves és már 3 napja mindenért sirt, aztán éjjel meg is érkezett az eső. Ugyhogy nem nagyon nőtte ki, nagyon nyafi mikor front van.
2011. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanítónő vagyok,másfél évesek a fiaim,és 4. osztályig foglalkozok gyerekekkel,bizton állíthatom,hogy soha nem növik ki.Az iskolában ha hó van,eső v szél meg vannak "őrülve" a gyerekek.Az enyémek mivel ikrek,még inkább érzékenyek rá.Változást csak a bakfiskor hoz majd.Én készítem magam mindig lelkileg,nem ér meglepetés.
2011. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, a mai napig megszenvedünk minden frontot, szeles időt, hóesést, teliholdat....
2011. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam és mai napig ha jön az eső vagy szél akkor megérzi.
2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!