Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az "álometetés"?

Mi az az "álometetés"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez azt jelenti, amikor a baba este alszik, és pár óra múlva kiveszed az ágyból és álmában megeteted, így nem fog éjszaka felkelni, és alszik reggelig. Nálunk működik, 13 hetes a lányom. Az első pár alkalommal nagyon kellett noszogatni, hogy elfogadja az üveget, de mára már gond nélkül eszik álmában. Ő sajnos tápszeres, de ha szoptat valaki, akkor is ugyanez van. Kiveszed, cicire teszed és visszateszed. Büfiztetni se kell mert az alvás miatt annyira el van lazulva, hogy kicsúszik a levegő magától.
2009. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de érdekel. És ha annyira alszik, hogy nem kapja be a cicit?
2009. szept. 19. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Birizgálni kell vele a száját, és akkor egy idő után bekapja. A kislányom már megszokta, és amikor kiveszem, felébredés nélkül már cuppog is, tehát tudja, hogy evés jön :)
2009. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én ezzel nem értek egyet! Miért erőltessebb bele a tejcsit ha alszik és akkor nem éhes?? Nem halok bele ha 1x magátol felkel és enni kér. Tudtuk hogy ez lesz,nem?
2009. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Az én babàm àlmàban nyöszörg,észreveszem hogy éhes,és mégse kel fel.Igy nem vàrom meg mig felébred és sir,hanem félàlomban megetetem.Szerintem semmi rossz nincs benne!

Kàrt nem teszünk ezzel a babàban,és mindkettönknek egy nyugodt éjszakàja lesz.

2009. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam annak idején, SAJNOS! Mivel éjszaka etettem nappal nem volt étvágya és ez miatt rászokott arra, hogy nappal szinte nem evett semmit és este pótolta be. Hát... nem volt egyszerű helyrehozni!!!!!
2009. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!