Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet kezelni a hasmené...

Hogyan lehet kezelni a hasmenéstől való popsi kimarodást egy 7 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
nem tudom már mit tegyek nagyon csunya a pici popsia és ég neki minden 15 percbe nézem a pelust és cserélem bepantent és hintőport használom de semmi javulás volt már szabadon is de nem hagyhatom egésznap pelus nélkül mit tegyek ami bevált mindenkinek, segitsetek megvan fázva sajnos a pici....
2009. szept. 19. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetekre csak a gyógysztári (kevert) popsikrém válik be mindig. Hintőpor jót tesz neki?? (én még sosem hintőporoztam a lányom fenekét, csakis a popsikrémmel kenem (hasmenés idején is), és olyan gyönyörű a popója mindig. :)
2009. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem pár óránként most át neki langyos, kellemes meleg kamillás vízzel, mielőtt bekened, az is segít ám.
2009. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
babukámnak soha nem kenem semmivel, nagyon ritkán pirosodik ki a popsija, olyankor csak a Sudocrem teszi rendbe, de az fél nap alatt
2009. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Sudocream és Neogranormon vált be. És ne illatosított törlőkendőt használt + gyakran mosd le inkább mint csak letörlöd.
2009. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.mi most estünk át egy ilyenen.kb 2 hétif tartott még rendbe jött,rengeteg mindent kipróbáltam, a neorganormon jó vastagon,és a bepanten volt a jó.és kamillás vizzel mostam,és nem popsitörlővel,és egy ideig szabadon hagytam,igy lassal begyógyult.
2009. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk fogzás után volt így. Még a gy.orvos által felírt krém sem használt, már bőrgyógyászhoz akartam vinni a babómat. Ekkor egy anyuka itt ajánlotta nekem a 100% bio Weleda nevű krémet. Ez egy csodaszer, állítom. Dm-ben Müllerben lehet kapni.

Így néz ki: [link]

2009. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat az az igazság nem használok rá popsitörlöt ,minden kaki után langyos vizel mosom le a fenekét a hintőpor meg akkor használtam mikor szabadon volt a popsia , azért kértem segitséget mert nagyon csunya neki.
2009. szept. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!