Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom beteg...

Irén24 kérdése:

8 hónapos kislányom beteg lázas megy a hasa kapott cataflam cseppet. , ma pedig véres volt a széklet eddig 1 volt az mostmi baja lehet? Vagy a hasmenéstöl van?

Figyelt kérdés
holnap viszem vissza a dokihoz
2011. okt. 2. 17:40
 1/4 Döne ***** válasza:
Szerintem, ha véres a széklete, azzal nem szabad várni holnapig, azonnal vidd el az ügyeletre, vagy hívd ki őket. A székletét viszont jó lett volna ha addig féreteszed, mert az orvos valószínűleg meg szeretné nézni. Mióta szedi a cataflam cseppeket?
2011. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 napja szedi már de valamenyirre használ mert nem lázas nappal de este 1 szer biztos be lázasodik
2011. okt. 2. 17:54
 3/4 Döne ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy mióta szedi a cataflam cseppeket, mert ismerem ezt a gyógyszert, persze felnőtt kiszerelésben, és a betegtályékoztatóban írják, hogy mellékhatásként okozhat gyomorvérzést. De minnél hamarább lássa a gyereket az orvos!
2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Döne ***** válasza:
Hát két nap az nem elég idő ahhoz hogy attól legyen gyomorvérzése. Az mindenesetre a véres széklet nem játék. Mégegyszer csak azt tudom tanácsolni, hogy a gyermekorvosi ügyeletet mindenképpen hívd föl és monnd el nekik ezeket a tüneteket.Ők majd megmondják mi a teendő, vagy ráér e holnapig. Viszont kérlek, ha beszéltél ügyelettel vagy kihívtad, utána írj nekem, hogy mit mondtak. Előre is köszönöm.
2011. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!