Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Borbála név?

Hogy tetszik a Borbála név?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem viszont tetszik annak ellenére,hogy itt sokan fikázzák mert szerintük régies hangzású:)

Mire kamasz lesz,neki lesz a legtrendibb neve hidd el:)

Amgy meg Palotás Petra kislánya is Borbála,igaz a szlávosítva,Bora:)

2009. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Ne törődj a fikázókkal!Ez egy szép MAGYAR név,amiért nagykorában hálás lesz,hogy nem Dorkának vagy Jázminnak vagy Pankának hívtátok.Ezzel nem az ő szüleoket szeretném megbántani,de ezek enm felnőtt nevek,míg a Borbála igen és felnőtt sokkal tovább lesz.Ezen kívül az oviban ha szólnak neki,nem fog még 6 másik is hátra fordulni.Nem tömeg név.Az én lányomat is így hívják.A kórház tele volt Eszterekkel,Annákkal,Kírákkal,meg ki tudja milyen divatos nevekkel.Szóval hajrá!Lehet lepontozni.
2009. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi de nem tetszik!!
2009. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Én Borbála vagyok és büszke vagyok a nevemre. Az Anyukám, az ő unokatestvére, annak a lánya, Nagymamám a Dédim sőt még az ő Anyukája is Borbála.

Engem Babinak becéznek, nagyon tetszik, és nem kellene másik név.

Sztem úgy is nagyon szép, hogy Borika vagy Borcsi.

Két lányom van (Vanda és Nóra), nekik már csak azért nem adtam, mert rengeteg nálunk a Borbála. :)

2009. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, és a becézése is, Borka, Bori, mondjanak akármit mások!
2010. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszik, szerintem egyáltalán nem öreges, inkább komoly, ami nem feltétlenül hátrány, pláne mivel egy gyerek fel is nő :)
2010. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

Vénasszonyos! Nem tetszik. Nekem erről egy öregnéni jut eszembe akinek hatalmas orra van és állandóan kiabál. XD


L/14

2010. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ssup válasza:
52%
Még hogy öreg néni! Szerintem különleges.
2011. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyik évfolyamtársam Bori. :)) Szép név
2012. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!