Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés a tápszer? Bővebben lent.

Kevés a tápszer? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan anyukák válaszát, tanácsát várom, akiknek 2-3 hetes babájuk van, és tápszeresek. A kislányom 3 három hetes, négy napja tápszert kap, mert nem igazán ment a szopi neki, elaludt rajta, nem lehetett felkelteni, lassn a tejem is elapadt, így tápszers lett. Napi hatszor eszik a doktornő tanácsára, idáig 100 milit megevett, most viszont azt tanácsolták,hogy csak 80-90 milit egyen, mert hosszú távon nem lesz jó neki, ha ennyit eszik. Hétfőn volt utoljára széklete, azóta semmi, csak a szelek távoznak, az ánizs tea hatására. Egész nap sír szegényke, étekzeések előtt, közben, és utána is, teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kellene tennem, talán kevést neki a mennyiség amit megeszik?? MÉgiscsak a 100 mili kéne neki? Nagyon sajnálom szegénykémet, nem tud nyugodtan aludni sem, de azt kell tennem amit a doktornő tanácsolt. Kiszámolták a kg szorozva 150-el, és az 500g, tehát ennél többet nem ehet. Ezt be kell tartanom, de szeintem ez kevés. Ha valaki tud írjon ezzel kapcsoltaban, főleg olyan, akinek szintén ilyen idős babája van, tápszeres, kíváncsi vagyok, hogy mennyit eszik a babátok!
2009. szept. 16. 18:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
20.17es vagyok újra..a doki nincs ott, hogy figyelje mennyit adsz neki enni, nem fogja megtudni ha kipróbálod kell-e neki több kajcsi.
2009. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!