Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak? Bővebben...

Most mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam. Olyan munka ajánlatot kaptam, amit az összeg miatt hülyeség lenne visszautasítani. Anyukám elvállalná a kisfiamat, de így is egész nap távol lennék tőle. A szívem szakad meg, nem tudom mit csináljak! Van aki ilyen pici baba mellett visszament dolgozni?
2009. szept. 16. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A babám 5 hónapos volt mikor 2 hétre visszamehettem dolgozni. Reggel vittem a kislámyomat anyósomékhoz délután mikor végeztem 5-6 körül pedig hoztam haza magamhoz. Nagyon jól elvolt mamával és papával. Én nem bántam meg és muszáj is volt, mert már nagyon "eladósodtunk". Jókor jött és még egy jó pár dolgot tudtam is venni kislányomnak. (gyerekülés, sportkocsi, stb.) Azóta is ha van rá lehetőség hetente 1 napot dolgozom, jól jön.

Szerintem ne utasítsd vissza.

2009. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Farkasházi Réka is visszament a most 4 hónapos babája mellett és az előző fia mellett is, aki akkor volt 8 hónapos. Ez csak egy példa volt. Neked kell döntened. Én tanfolyamon gondolkodom, heti 1 alkalom, de még nem tudtam rávenni magamat, mert nem akarom a 8 hónapos babámat másra hagyni. Ezt mindenkinek magának kell feldolgozni.
2009. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.Hetente 1* elmennék dolgozni,de minden nap ráaásul egész nap én nem válallnám el.vannak dolgok az életben amikor döntenünk kell mi a fontosabb.te most próbára vagy téve,mert jó kereseti lehetőség,de ezért árat kell fizetned,nevezetesen,hogy nem látod a babád felnőni.Persze ha csak 1 napról van szó,az megint más kérdés.farkasházi nem jó példa,mert ő nem 8 órában dolgozik,hanem csak max,2 és annyit kap azért 2 óráért mint én egész hónapra.Szóvel velük nem szabad hasonlítgatni.nem irigyellek,bár én egy percig nem gondolkoznék,pedig csak 1 cukrász fizetésből élünk 4-en.
2009. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a fontos, hogy Te mit gondolsz! Ha úgy véled, hogy ez egy vissza nem térő alkalom és az anyukáddal jól megvan a kisfiad, akkor szerintem vágj bele. Nem hagyod el, nem mondasz le róla, csak érte dolgozol... szerintem. Sok szerencsét. :)
2009. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy döntöttem a fiam fontosabb. Napi6-8órás munkáról lenne szó napi 4óra ingázásról hetente legalább 4 alkalommal. Ezt én nagyon soknak találom. Reggel 7körül kéne indulnom és csak este 8-9körül érnék haza. Kellene a pénz de nem mindenáron.
2009. szept. 16. 21:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!