Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4honapos baba ferdenyak?

4honapos baba ferdenyak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kis babám 4 hónapos és egy kicsit ferdén tartja a fejét. Már korábban is észre vettem ,hogy ha hason van akkor is szinte csak a jobb kezén támaszkodva hasal de ez már javult, mert átszoktattam a balkézre és utána meg mind a kettőn támaszkodott. Azóta a fejtartása is egyenes lett , de most egy pár napja megint észre vettem ,hogy ferdén tartja a fejét. Egyébként forog már hátról hasra mind két irányba.

A fejét is forgatja szépen mind a két irányba . Csak ha felemelem akkor lehet látni hogy egy kivsit ferde a feje.

Érdemes lenne vinni tornára ? Vagy igy az ellenkező oldalon csinálni mindent vele akkor megint helyre jöhetne? Valakinek kinőtte ezt a babája?


Tornáztatni szoktam meg hason is nagyon sokat van.


Koszi elore is aki tud segiteni. Dévényesektől egy kicsit tartok .


ma 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia a kisfiam nagyon sokáig úgy tartotta fekvésnél is neki magától elmúlt
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikorra mult el neki?
ma 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Neurologus elso korben,aztan majd o megmondja mit kell tenni :)
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszesebb volt a nyak izma mozgattuk tornáztattuk . Olyan 6 honapo koraig ahogy maszott intenziven rendesen megszunt
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk feszesseg miatt volt, tornázni kellett 5 hetes korától, 4 hónaposan már nem látszott neki.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!