Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a babák fülét...

Hogyan kell a babák fülét tisztítani?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, és eddig nem nyúltama füléhez. Néha kilökött egy kis zsírt a bejárathoz, azt kivettem, de nem puszkáltam.Úgy tudom hogy konkrétan ott a luknál továbbra sem kell csinálnom semmit, mert inkáb csak ártanék, de azért a külső kis tejervényeket kell valamivel pucolni, ugye? És a füle mögött? Ott olajozni kell? Olyan érdekes ott a bőre...
2009. szept. 14. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én minden fürdés után ugyanúgy tisztítom a fülét,mint a sajátomat,kicsit belenyúlok neki,a füle mögött is fültisztítóval szoktam,semmi gáz nincs vele!

Jó babázást!

2009. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.igen én fürdetés után kicsit a lepedő sarkával benyúlok és ennyi,3,4 naponta pálcikával a kagylót tisztítom ki,és hátul olajozom.pontosan ugy ahogy te is csinálod.
2009. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fülébe NE nyúlj se fültisztítóval, se semmivel, de látom, ezt te is így gondolod, ügyes vagy!

A külső, fülkagyló részt én egy nedves fültisztítóval végigtörlöm, kivül a füle mögött pedig mosom hajmosáskor a hajmosáshoz hazsnálatos kis kesztyűvel.

Ha nagyon akarod, akkor a Vigantol olajból lehet cseppenteni a fülébe, segíteni az öntisztulást, de bele nem nyúlunk semmivel, csak betuszkolod a koszt, nem szbad.

2009. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, semmiképpen nem szabad fültisztítóval belepiszkálni, azzal csak mégjobban beletömődik a fülzsír. Én is, ha kisebb darab kijön, azt a körmömmel leveszem.
2009. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!