Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok úgy érezni, hogy...

Szoktátok úgy érezni, hogy imádjátok a babátokat, de már nagyon el vagytok fáradva?

Figyelt kérdés
Mindig vele vagyok nagyon keveset alszik, azt is rosszul és már nagyon el vagyok fáradva. Ti mivel szoktátok helyrebillenteni magatokat?
2009. szept. 10. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Igen, igazad van utolsó. Viszont vannak olyan férjek :( akik szó szerint elvárják, hogy otthon minden ugyanúgy rendben legyen. Meleg étel az asztalon, vasalt ruha a szekrényben. :( Ha bármi! elmarad legyen az akármilyen apróság akkor mindenféle lusta dög vagyok. :( Hogy a többi "kedvességet" ne soroljam.

Megjegyzem 4 éve éltünk együtt előtte, és amióta gyerek van szó szerint rosszabb lett. :( Követelőző, akaratos, ő semmit, én meg a lelkem is köpjem ki ha ő úgy kívánja.

2010. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 hós.

Tündéri baba,az éjszakákat átalussza,pihenni tudok.

Egy a bajom,hogy hiányzik a társaság,a munkatársak.

Úgy érzem minden nap ugyanaz történik,már minden monoton.

2010. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Húha, vigyázz az ilyen kérdésekkel, mert "megkapod a magadét", lsd. a linket. Bár, ahogy végig olvastam a válaszokat, szerencséd volt, lehet, az a sok rosszindulatú boszorkány, akik leugatták a hasonló témában feltett kérdés tulajdonosát, éppen mást csináltak ma.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnagyobb kikapcsolódás, ha alhatok legalább éjféltől 3-ig, anélkül, hogy fel kellene kelnem, ha néha anyukámék bevállalják őket és itthon ki tudok takarítani, kicsit ledőlni, vagy egy kád forró fürdőt venni. De néha még az is kikapcsolódás, ha nyugodtan hajat tudok mosni, vagy le tudok ülni nyugodtan megebédelni, vacsorázni. KOrábban nem gondoltam volna, hogy ezek a dolgok később hatalmas örömöt okoznak nekem.

6 hónapos hármasikrek anyukája

2010. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

20:56-os vagyok.

Jesszus! Hármas ikrek! Minden tiszteletem... :) Én egynél is hasonlóan éreztem néha.

2010. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!