Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok úgy érezni, hogy...

Szoktátok úgy érezni, hogy imádjátok a babátokat, de már nagyon el vagytok fáradva?

Figyelt kérdés
Mindig vele vagyok nagyon keveset alszik, azt is rosszul és már nagyon el vagyok fáradva. Ti mivel szoktátok helyrebillenteni magatokat?
2009. szept. 10. 14:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Aki mást mond, az nem mond igazat :)

Én úgy, hogy néha mikor alszik napközben, alszom vele egy jót, és utána bedobok egy kávét. Teljesen feldob, ha kipihenem magam.


Másik, hogy néha egy-két órára a nagyira hagyom és elmegyek bevásárolni. Az még jobban kikapcsol. A végére már úgy hiányzik a kis drágám, hogy kettesével szedem a lépcsőket hazafelé, hogy hamarabb magamhoz ölelhessem :)


9 hónapos. Tiéd mennyi?

2009. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az enyém fél éves. A nagymamák nem igazán tudnak segíteni, úgyhogy egyedül vagyok a kicsivel és a háztartási munkával. Bevásárolni is a kicsivel szoktam, utána pedig irány a konyha.... Mindemellett igyekszem kihasználni minden percet a babámmal és ezeket akkor csinálni, amikor Ő alszik, de mire mindent elvégzek felébred a kicsi és azon kapom magam, hogy már megint nem volt időm ebédelni.
2009. szept. 10. 14:33
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én is így vagyok ezzel ahogy Te!

Én néha annyira kivagyok a sok sírástól,hogy a picivel együtt bőgök a tehetetlenségtől.Apa sokat dolgozik,néha átveszi egy félórára az nagyon jó nekem,de akkor meg próbálom "rendbevágni" a lakást szóval nem igazán pihentető.Én nappal nem tudok vele aludni,mert szinte semmit nem alszik,éjszaka meg nagyon mocorog,dobálja magát és nyöszörög,így minden mozdulatára felébredek:(

Én ha már totál be vagyok gőzölve,akkor meghallgatom a kedvenc zeneszámaimat és az aránylag megnyugtat.Nekem sajnos csak ennyi lehetőségem van.Remélem ez az időszak is elmúlik egyszer!Kitartás!

:)

2009. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Kitartás, el fog múlni!!!
2009. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok ismét. Férjed vagy barátnő a közelben nincs?
2009. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
szia.miért ne lennél elfáradva,nem bűn az.Nagyon nehéz a gyereknevelés.és én már megfigyeltem,hogy nem is a gyerek körüli dolgok amik nehezek,mert tisztábatevés,etetés,jétszés,séta,fürdetés ezek nem olyan nehéz dolgok,hanem engem a 24 órás szolgálat,az hogy az agyam fél percre se tudom kikapcsolni,mindig résen lenni,mindig figyelni,mindig óvni,mindig tanítani,nevelgetni,óvni,védeni,aggódni érte,ez ami nagyon fáraszt.és ebből nem is nagyon tud szabadulni egy anya.A párom sokat segít,és a multkor már mondtam neki,hogy cseréljünk,ő itthon marad a babával,én meg visszamegyek dolgozni,dehogyis,mondta ő,ő nem lenne képes minderre aire az anyák képesek.ez legalább jolesik.elöbb utobb tényleg javulni fog a helyzet,bár én nagyon ritkán érzem magam fáradtnak,csak amikor este lefkszem,akkor érzem,hogy mennyire elfáradtam.Ha picit alszol,vagy olyan dolgot csinálsz ami kicsit kikapcsol,pl olvasás,vagy egy jó zene halgatás,amig alszik a manód,addig is,lazulj egy picit te is.
2009. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.a babám 8 hós mult,már megy,igy ténylegesen vele kell lennem mindig,és a munkába való visszamenést csak poénnak szántam.nem tudnám otthagyni egy percre sem őt.csak azért irtam,nehogy valaki ezen akadjon ki,hogy milyen anya vagyok.
2009. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is felmerült, hogy egy éves kor után váltunk. Én megyek dolgozni (én mindig is többet kerestem), apa meg marad itthon. De pironkodva bevallotta, hogy ő sem lenne erre képes! (egyszer együtt töltöttek fél napot, azóta mondja) :)
2009. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A helyzet még mindig változatlan. Azt hittem, hogy idővel könyebb lesz, de csak egyre nehezebb. De még meddig.......???????????
2010. jan. 10. 15:49
 10/25 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 6 hónapos és hasonló a helyzetünk. Nálunk 1 hónapja van, hogy teljesen kivagyok. Akkor kezdődött a fogzás és az örökös mozogni akarás. Addig átaludta az éjszakát, aminek nagyon örültem. 1 hónapja viszont többször is ébred és alig tudom visszaaltatni. Sokat sír éjjel is és nappal is. Az agyam folyamatosan kattog, uh. éjszaka is nehezen sikerül visszaaludnom ha már ő elaludt.

Én is csak remélni tudom, hogy változni fog hamarosan.

2010. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!