Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha egy bébiszitter...

Szerintetek ha egy bébiszittert szeretnék "letesztelni" miket kell kérdeznem tőle?

Figyelt kérdés
Anyós ajánlotta, kis idő alatt kiderül,hogy -e a megfelelő ember?

2013. febr. 25. 21:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
egyébként szakképzettség nélkül simán elkérik az 1000/óra díjat
2013. febr. 26. 13:28
 12/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Egyáltalán semmi hasznos nem volt abban amit írtam???? Nem értem a lepontozást, jót akartam, tapasztalatból írtam....
2013. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

MI Budapest melletti városban lakunk.

Az egyik hölgy a kezembe nyomott egy szórólapot az utcán, mert látta, hogy kisgyerekkel vagyok. (én a 3 éves lányom mellé keresek valakit)

A másikat a neten találtam. Mindkettőjüknek van valami ilyen irányú papírja, mindkettőjüknek van betegápolási végzettsége is, és saját unoka melletti gyakorlati tapasztalat.


Szerintem nézz körül alaposan, mert a fiatal lányok simán elkérik az 1000 Ft-ot, és még tapasztalatuk sincs gyerekneveléssel kapcsolatban.

Annyira nagy a munkanélküliség, hogy ennél jóval olcsóbban is találhatsz megfelelő személyt.

2013. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le.
2013. febr. 26. 16:30
 15/22 A kérdező kommentje:

fiatal lány 1000 Ft-ért kizárva. :)

főleg, hogy nincs is tapasztalata, végzettsége.

2013. febr. 26. 16:32
 16/22 A kérdező kommentje:
nagyon is hasznos volt, köszönöm!
2013. febr. 26. 16:43
 17/22 anonim válasza:

Szia! Sikerult vegul talalni valakit?

En a masik vegerol szeretnem megfogni a dolgot, en magam vagyok bebiszitter, dada, igaz Angliaban. Mar reszt vettem egy par interjun, mind skype-on, mind telefonon.

Ami szerintem a legfontosabb, hogy hallgass a megerzeseidre a szemellyel kapcsolatban. Az interjuk soran habar mindig illedelmes es tisztelettudo vagyok a szulokkel, igyekszek rengeteg figyelmet forditani a gyermekre/gyermekekre is, hogy a szulok lassak, hogy szeretem, amit csinalok, es szeretni fogom a gyermekuket/eiket. :) En szulokent tehat ott hagynam nehany percre a gyerkoccel a lehetseges kiszemeltet valamilyen kifogassal, es megneznem, hogy mit csinalnak, amikor visszajovok. Ha jatszanak, vagy a bebiszitter probal kozeledni, az mindenkepp pozitivum, de ha nem mutat erdeklodest a holgy, akkor valoszinu, hogy ha nem leszel otthon, akkor sem foglalkozna a gyerkoccel.

Ha esetleg nem talaltal meg senkit, illetve most talaltad meg a megfelelo embert, ha tudsz, szerintem maradj otthon veluk legalabb 2 napot, hogy segits a gyermekednek es a bebiszitternek is egy kicsit osszeszokni, foleg, mivel nagyon kicsi meg a gyermeked, es nem biztos, hogy konnyu lesz neki az anyukaja nelkul lenni orakig. (az "anyukam" is igy csinalta annal a csaladnal, ahol most vagyok, es nagyon sokat segitett ezzel nekunk)


Remelem, hogy segitettem, veletlenul botlottam a kerdesbe, es ugy ereztem, hogy ezt meg kell osztanom.

En egyebkent szemely szerint fiatal lanyt valasztanek (20 ev felett persze), szerintem ok jobban tudjak szorakoztatni a kicsit, tanitgatni, persze felelossegteljesen. Az is igaz, hogy a nagyik pedig rengeteg gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek, de bennem az a kep el, hogy ok szigorubb nevelest adnak, hiszen gondolj bele, a szuleink is sokkal szigorubb nevelest kaptak, mint peldaul mi. Mondjuk az is igaz, hogy lehet, hogy az nem is baj.

2013. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Még nem, mert nyáron v. ősszel lesz aktuális, csak addig tájékozódom.
2013. márc. 29. 22:19
 19/22 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó ötlet, hogy hagyjam őket magukra! :)
2013. márc. 30. 09:52
 20/22 anonim ***** válasza:

Mivel én nem vagyok sem fiatal sem nagymama korú azért én is szeretnék íde írni néhány gondolatot.

Sok felé jártam már a városban ( Bp) sok családnál voltam már bébiszitter. Nekem 2 gyerekem van több éves tapasztalat pedagógiai gondozói végzettségem van Dolgoztam gyerek otthonban. Foglakoztam beteg sérült gyerekekkel is.És mind ezek ellenére 500ft/óráért vállalom a gyerekeket.

A személyi higénia alap feltétel legyen pontos megbízható jöjön ki a gyerekkel az illető.Ha lehet segítsen be a háztartásba stb A dolog adja magát szerintem!

2013. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!