Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiszittert keresek 2 hónapos...

Bébiszittert keresek 2 hónapos babám mellé, hogy fogjak neki?

Figyelt kérdés

Ismerősök,ismerősök ismerősei illetve rokonok kizárva...ezen már sajnos túl vagyok :(

Budapesten kellene...


2012. máj. 3. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
A 2 hónaposodat rábíznád egy 1000 idegenre?
2012. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
miért akarsz bébiszittert????megvagy veszve:):):)
2012. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

hát hirdetést nem irhatok de a volt ficuka bébihotel jogutódja a váci utcában van most ha jól tudom ők segítenek megszervezni az interjúkat hogy találkozhass olyan képzett bébiszitterekkel akik rendelkeznek ovodai gyakorlattal - tehát láttak már gyereket jóban rosszaban - tudnak életet menteni és nem 15 éves diáklányok.


ügynökségeket keresss magyarán akik komolyan állnak hozzá . esetleg még ovónőnek dajkának tanuló diákokat is fel szoktak kérni bébiszitternek. fontos hogy ha baj van tudják mi a teendő ne legyen túl fiatal az illető és legyen próbanap hét v.idő amikor találkozol vele és beépitett ember hogy tényleg kedves-e.



egy volt au pair.

2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

nyilván nem jókedvében hanem mert vissza kell mennie dolgozni v. más előre nem tervezett probléma akadt az életében.


3. voltam .

2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Jaj,de bátor vagy,hogy ezt a kérdést ide fel merted tenni :D
2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Írj privátban, segítek.Csecsemő gondozó vagyok és jelenleg gyeses anyuka, na meg pociban kistesó :), mindegy szóval én tudok ajánlani megbízható, leinformálható kolléganőket.
2012. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Most gondolom le leszek pontozva de nem érdekel.

Egy 2 hónapos gyereket soha nem bíznék egy idegenre akármilyen iskolája meg tapasztalata van.Úgy gondolom ha valaki eldönti hogy gyereket akar akkor úgy vállalja be ha utána otthon is tud vele maradni.Szerintem mindenki magának szüli a gyereket.Nekem 2 éves a kislányom de max az édesanyámra bíztam/bízom rá 1-2 órára(ritkán)ha dolgom van,de mindig nagyon hiányzik.Ez az én véleményem.

2012. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én bemennék egy bölcsibe és ott kérdezném meg a bölcsődés gondozókat, dadusokat. Ők valamit biztos tudnak ajánlani, találkoztak már ilyen problémával.
2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolsó előtti, csak megkérdezném, hogy és amikor az édesanyádra bíztad a gyereket ő nem volt idegen?! Nyilván neked nem, mert az anyád, de a babának egy tök ismeretlen idegen ember volt, aki nem az anyja, más az illata, más a tapintása, máshogy fogja a babát máshogy neveveli, látja el. És a pici még is megszokta és elfogadta őt (gondolom). Egy babysitter/dada semmivel se rosszabb, ha őt szokja meg a pici egy tapasztalt, szakembert az miért olyan elitélendő, a kérdező segítséget kért, nyilván meg van az oka rá amit nem közölt, hogy miért van szüksége babysittere, és nyilván gondoskodó, jó anya mert különben nem aggasztaná a dolog, hogy hol lehet a legjobb babysittert megkeresni, különben rábízhatná az első jött mentre, ha nem érdekelné a gyerek. Nyilván magának szül az ember, de sok az a 9 hónap bármi történhet azalatt honnan tudod miért kényszerül akár munka vállalásra, vagy bármi... Te szerencsés vagy, hogy rá tudod bízni édesanyádra, vagy másra a picit, de sokunknak nincsenek ilyen lehetőségei. Nekem sincs egyik oldalról se nagyszülő, barátnők rokonok dolgoznak. Adhatja úgy az élet hogy nem tudok a nap 24 órájában a gyerekemmel lenni, és nincs kire bíznom, akkor biztos gáz hogy babysitter vigyáz rá ahelyett, hogy otthon hagynám egyedül a gyereket, vagy magamra kötném és úgy bicikliznék vele, mert van aki ezt csinálja, én inkább a dadára szavazok.
2012. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

7.vagyok

Utolsónak!

Most írtál egy oltári nagy baromságot!Mi az hogy az édesanyám a kislányomnak idegen?Ahogy hazamentünk a kórházból mindennap jöttek,mindennap fogta miért lett volna neki idegen???????????????Ez nagyon nagy hülyeség!Egy bébiszitter pedig igenis csak egy idegen.Nekem ez a véleményem,amit jogom van leírni.

2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!