Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiszittert keresek 2 hónapos...

Bébiszittert keresek 2 hónapos babám mellé, hogy fogjak neki?

Figyelt kérdés

Ismerősök,ismerősök ismerősei illetve rokonok kizárva...ezen már sajnos túl vagyok :(

Budapesten kellene...


2012. máj. 3. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
És egy bébiszitter sosem tudja úgy szeretni a gyermeket, mint egy nagymama...
2012. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted amit írok, ezért szerinted baromság. Az idegen szó nem a rokoni kapcsolatra utal, és igenis egy babysitter is tudja úgy szeretni a gyereket mint egy nagymama. Te írsz hülyeségeket, még is támadsz, ki mondta hogy nincs jogod írni, írjál nyugodtan, látom nincs is más szórakozásod!
2012. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a segitseget,persze aki segito szandekkal irt!


Aki meg nem,azoknak a kovetkezo a velemenyem:

1. Nem vagyok megveszve.

2. Nem tartom batorsagnak hogy felteszek egy kerdest amiben segitseget varok. Inkabb azt tartom gyavasagnak hogy itt emberek mas emberek hangoztatott nezetei miatt nem merik sokszor a sajatjukat felvallalni.

3. Orulok annak,hogy vannak olyan emberek akiknek tokeletes az eletuk igy nem szorulnak semmiben segitsegre!(bar ha a nagymama ott van elso pillanattol kezdve akkor az nem segitseg?!) Sot neha kicsit irigylem is oket.

2012. máj. 5. 17:05
 14/14 anonim válasza:
Szügség van még bébiszitterre? (szinte) egész Budapest területén tudom vállalni, és előtte a szülőkkel is szívesen találkozom, ha (teljesen érthető) problémáik vannak azzal, hogy egy vadidegen vigyáz a gyerekre. Kérem írjon privátot!
2013. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!