Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, h császár után 8...

Az normális, h császár után 8 nappal még fáj a katéter helye vagy mi amikor pisilek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyha magamból indulok ki akkor én normálisnak mondanám.

Nekem kb.3 hétig tartott ez az érzés.Olyan volt mintha fel lennék fázva meg is ilyedtem. Szerencsére elmúlt.

Azt tudom javasolni,hogy igyál nagyon sok folyadékot és sűrűn menjél pisilni.

Meglátod pár nap és sokkal jobb lesz.

Nekem főleg a pisilés vége felé fájt.

Hogyha mégsem múlna el azért kérdezz rá a dokidtól.

2008. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nehezen épültem fel a császárból, úgyéreztem mintha a húgycsövem meg a húgyhólyagom szúrna. Főképp amikor elkezdtem pisilni vagy csak fel akrtam kelni az ágyból. Az orvosom vizeletfertőtlenítőt írt fel, ami miatt egy időre ki kellett öntenem a tejemet az antibiotikum miatt. Később azonban kiderült, hogy gyulladással gyógyult a műtét és kissebb öszenövések lettek, attól voltak akkora fájdalmaim. Mégegyszer nem szeretnék császárt...
2008. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!