Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik? Bővebben lent!

Miért bukik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
12-hetesek vagyunk mostanában (tápi után egy kis idővel bukik a kislányom!miért van?napi 6 szor 130 eszik.
2009. szept. 8. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem kicsit sok lehet neki a 130. Legalábbis az én babám akkor bukott sokat, amikor kicsit sok pótlást adtam neki. De sajnos nem tudtam, hogy mennyit evett a ciciből. Most már azt a keveset, ami van lefejem, s úgy kapja meg. Attól függ, hány kg. a babád. Én midig úgy nézem, hogy testsúlykilogrammonként 150 ml-t elosztom egy napra, s az általában bőven elég neki. Az én kislányom 14 hetes, és 5,5 kg. Ő is 6-szor 130-at kap.

Remélem segítettem.

2009. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit sok szerintem a 130 tápszerből, és a felesleget bukja ki. Nem gond amúgy, az én pici fiam is bukik néha, 100-akat eszik. Meg kell szoknia a pici gyomrának a nagyobb mennyiséget.
2009. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden baba bukik, mert a gyomruk még nem zár jól!

Általában 10 hónapos korukig nyugodtan bukhat, 12 hóig is ritkán, de előfordul.

A kisebbik fiam 14 hónapos, egy éves kora óta nem bukott, csak tegnap a nagypapa ágyára vendégségben!:D

2009. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!