Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Ezeket a...

Tanácstalan vagyok. Ezeket a védőoltásokat ti beadatjátok a babucikátoknak pl:H1N1 meg a többi hasonlókat? 9hónapos baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a doktornőddel, ha bízol benne. A mi doktornőnk nem szurkálós fajta és én sem szeretem, ha minden oltást megkap a gyerek. Én csak a meningococcus és a pneumococcus ellenit adattam be. Mást nem adatnék. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel csak az a baj, hogy a mostani vírus ellen esetleg védenek, de a vírusok mutálódnak, így valószínű pár év múlva vagy esetleg a téli influenzával mutálódik és már adathatod is be a következőt, ami az új törzs ellen véd. Örök körforgás.

És igaz, hogy tesztelik, de ugy nincs idő hosszas várakozásra, így a hosszú távú következményeit és mellékhatásait nem tudhatjuk.

Én mindenképp várnék vele, ha nagyon muszáj és tényleg hatalmas járvány lesz, azért én is biztos meggondolnám.

2009. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!( hónapos a lányom-én nem adatom be
2009. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs szándékomban, de azért rákérdeztem a dokinőnél. Azt mondta ő babának, kisgyereknek nem szívesen adna be. Ő még nem is találkozott influenzás babával. Ez az influenza ráadásul sokkal gyengébb lefolyású, mint a hagyományos, csak nagy körülötte a hiszti, hisz a madárinfluenzából nem lett semmi, most kell a következő pánik, hogy a gyógyszergyártók mégjobban meggazdagodjanak. Olvastam egy butuska körlevelet, hogy elrejtették benne a következő világjárvány kórokozóját :D

Ez tényleg nagyon meredek, de az tény, hogy 80-an kerültek kórházba a napokban a teszteltek közül. (ezt is a dokinőm mondta ma)

A lényeg: nincs igazán épkézláb indok arra, hogy a babámat vagy magamat beoltassam.

2009. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Aranyossak vagytok:)
2009. szept. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!