Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 20 hónapos és a...

A kislányom 20 hónapos és a H1N1 "őrület" előtt szinte minden nap mentünk vhova és baba tornára is sokat jártunk. Szerintetek mikortól lehetne menni ide-oda?

Figyelt kérdés
Imádja a közösséget. De amióta elkezdődött ez az egész én a környéki sétákon kívül nem viszem sehova. Mivel nincs kocsink, ezért tömegközlekedéssel járnánk.Már a kislányom és én is nagyon unjuk a "bezártságot".Már nem igazán tudom lefoglalni.
2010. febr. 11. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom jövőhéten lesz 4 hónapos, de én járok vele mindenhova. Boltba, postára, barátokhoz akiknek gyerekük van és ők is jönnek hozzánk, heti egyszer baba-mama tornára járunk 2 hónapos kortól. Még soha nem volt beteg. Én nem félek ettől az "őrülettől", nem bírnék bezárva élni.

2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már mehettek nyugodtan. Sehol nem hallani már róla, max. sima influenza van de az sem úgy ahogy szokott. Tavaly ilyenkor szültem, emlékszem milyen járvány volt. Még látogatási tilalom is volt de most semmi. Már én viszem mindenhová a kislányomat.

1 éves.

2010. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vittem a kislányomat sehova (még beoltatlan rokonok közé sem!) onnantól, hogy hivatalosan is járvány volt. Miután megkapta a védőoltást is csak olyanok közé vittem, akik be voltak oltva. Posta, bolt, baba-mama klub, stb. kizárva. Most viszont már megyek vele bevásárolni is, meg tornára is. De ha nem lenne beoltva, nem biztos, hogy mennék. Most 15 és fél hós.
2010. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok.Holnaptól, akkor mi is útra kelünk.

Alig várom.:)

2010. febr. 11. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek.Mink a lányommal végig voltunk a szokásos rutinokon,bevásárolni,stb.....

Nem vagyunk oltva.....Nem is kell!!!!

2010. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!