Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állítólag meghalt egy 3 hetes...

Állítólag meghalt egy 3 hetes baba h1n1-ben. Hogyan védhetjük meg az ilyen kicsiket a betegség ellen?

Figyelt kérdés
Én pl.október végén szültem és akkor még nem adták be az oltást a kismamáknak.A családban mindenki oltva van.Nagyon féltem a kisbabámat.Hogyan védhetem még jobban őt?
2009. dec. 17. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem abban halt meg, nem volt vírus a szervezetében! Legjobban úgy tudod óvni, ha szoptatsz.
2009. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vírust nem,de azt mondták vérzéses tüdőgyulladása volt.:(
2009. dec. 17. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg vírus okoz tüdőgyulladást, úgysem lehet mind ellen oltást adni.

Nekem is pici babám van, én is féltem, de ha ezen agyalnék folyton, beleőrülnék.

Ráadásul anyatejem is alig volt eddig, tápszert kapott, most még azt sem pici tejcsit sem kaphatja, mert gyógyszereket kell szednem.

2009. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Tüdőgyulladása lehetett mástól is nem csak vírustól. Én is intenzíven voltam 2 napos koromtól 2 hétig, szintén tüdőgyulladás miatt (ez 39 éve volt, akkor még ezek a mostani vírusok nem voltak).
2009. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi.Igyekszem megnyugodni.Amúgy anyatejes a babám.
2009. dec. 17. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt tudom javasolni,hogy ne halgass ilyen híreket,ne olvasd el az ilyen kérde´seket.Ne aggódj,mert annál rosszabb.Èn is nagyon tartok töle.28 hetes babás vagyok,és van egy 23 hónapos lányom.Abban bízom,ha el is kapjuk átmegy rajtunk mint a többi vírus ......
2009. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia,


ne menjetek zárt térbe ahol sokan vannak, pláza, bevásárló kp-ok stb.., ne puszilgassák, ne fogdossák ha nincsenek beoltva, és aki belép hozzátok irány a kézmosás és fertőtlenítés, e nélkül lehetőleg semmihez ne nyúljanak. Igenis kell vele foglalkozni, mert lehet csökkenteni az esélyt hogy megkapja, ha ezekre odafigyelsz, aki pedig közvetlen kapcsolatba van a babával, szülő, nagyszülő stb, oltassa be magát.

2009. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem attól halt meg a szövettan kimutatta.
2009. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De azért durva hogy úgy közlik a hirekben hogy "ez is a h1n1 egyik szövődménye",nehogymá ki hagyjanak egy alkalmat a megtévesztésre meg a pánikkeltésre...
2009. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


a tegnapi 20.07-es vagyok, nem tudom miért kell lepontozni, amikor minden ezekről az óvintézkedésekről szól. Persze mindenki eldöntheti hisz-e benne vagy sem, és legyen is mindenkinek véleménye, de A KÉRDÉS az volt, hogy hogyan védhetjük meg őket, és egészségügyi dolgozóként csak azt írtam le amit javasolnak...

2009. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!