Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állítólag meghalt egy 3 hetes...

Állítólag meghalt egy 3 hetes baba h1n1-ben. Hogyan védhetjük meg az ilyen kicsiket a betegség ellen?

Figyelt kérdés
Én pl.október végén szültem és akkor még nem adták be az oltást a kismamáknak.A családban mindenki oltva van.Nagyon féltem a kisbabámat.Hogyan védhetem még jobban őt?
2009. dec. 17. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindig mossatok kezet, párásítsatok, mert az megöli a bacikat, ne vigyétek tömegközlekedési eszközre a picit. Mi ezt tesszük, szoptatni csak 2 hétig tudtam, ezért az anyatej nálunk kimarad. Oltva egyedül a sógorom van senki más, nem véd, ismerősöm is elkapta a vírust (nem szezonális influenza, hanem H1N1), pedig be volt oltva 2 hónappal előtte. Meg attól, hogy valaki be van oltva még lehet hordozója az influenzának. De ne félj, csak baromira felfújják az ügyet, nem lesz baja a babádnak, ha mindig ügyelsz a sterilitásra!
2009. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Előző vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy sok helyen azt írják, nem is H1N1-ben halt meg a baba. Nem teljesen tisztázott a dolog, de arra jó, hogy pánikot keltsenek.
2009. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!