Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós a kislányom mit adjak...

6hós a kislányom mit adjak neki, ha nem elég a tejcsi, és a hozzátáplálást még csak most kezdtük el?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejet kapott, egy hete eszeget almát, barackot, répát, de kis mennyiségeket, még ezzel étkezést nem tudok kiváltani. Viszont a cici se elég neki, pedig már mindkettőből kieszi egy egy kajánál. Éjszaka is kel 1-1,5óránként kb.3-4 napja gondolom éhes. Mit adjak tápszert vagy tejpépet?
2009. szept. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A tejpép nem lesz elég, ilyen esetben kell a tápszer pótlás 1 éves koráig mindenképp!
2009. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
A gyümölcsbe tegyél kekszet pl.és készíts neki főzelékeket.Az egésszégesebb,mint a tápszer.A tejpép pedig valójában tejbegríz.
2009. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is tápszer.Miért lenne egészségtelen, nekik van kitalálva?!Amúgy a tejpépek összetételének is közel fele tápszer, az az alapja.

Inkább a keksszel érsz még rá bőven, én egyéves koráig teljesen el tudtam kerülni a kekszet, piskótát, azóta is csak nasiként kap néháyn szemet, nincs is rászokva.Vannak nagyon jó instant pelyhek(kölln zab-ill tönkölypehely, inkább ezzel sűrítsd a gyümölcsöt, ha nem elég laktató.A kekszek agyon vannak cukrozva.

Este szerintem főleg pótolj , nekünk elég volt mindig is a sima életkorának megfelelő tápszer, de ha nektek nem, próbáld ki a "Jóéjt", állítólag laktatóbb.

2009. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Én vettem ilyet gyümölcsökhöz, meg feliratok Sinlacot.

Van még fagyóban is tej, csinálok belőle pépet.

2009. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Tápszer szerintem is.
2009. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

El*asszák az etetést utána meg tápszerezik a gyereket.

Miért nem adtál neki 4 hótól gyümölcsöt?

Adj neki 4-6 hótól adható bébiételt!

Még mindig jobb, mint a tápszer!!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, utolsó Válaszoló, de ez nem oldja meg a napi fél liter tejalapú étkezés kérdését!
2009. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam, hogy szopik a gyerek, de ebédre kap főzit.

Meg kaphat tejpépet is, csk ne tápszert!

2009. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden tejpép alapja a tápszer, nézd meg az összetételüket. A tejpép nem m ás mint v.milyen gabonával dúsított tápszer.
2009. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!