Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke etetőszéket vagy...

Stokke etetőszéket vagy hagyományosat válasszunk?

Figyelt kérdés
Stokke székre van keretünk, de nem tudom, hogy tényleg megér-e annyit illetve, hogy egy hagyományos nem praktikusabb-e. Kérlek írjatok véleményeket.
2013. febr. 15. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

15:13-nak: Nem kamu a videó. A támlája azért tűnik nagyobbnak, mert a párna magasabb. Nézd csak meg rendesen:)

Amúgy nyugodtan eljöhetsz hozzánk lökdösni a "rossz minőségű" székünket. Ha nekem nem hiszed el, hogy stabil. Csak azért, mert negatív kritikával illettem az imádott stokke székedet, válaszként alaptalanul egyből le kell fikázni az enyémet is?

2013. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első videón a gyerek az asztaltól löki el magát, úgy rugaszkodik el, így sokkal nagyobb erőt tud kifejteni. Tulajdonképpen érthető is, hogy dől a szék. Nekem, bár nagyobb súlyom van, de ha billegek, én is eldőlök. A második videón nem rugaszkodnak a gyerekek, azért nem dől el, de lehet, hogy ugyanarról a székről készítették. Én így értelmezem, elfogulatlanul. (nekünk egyik fajta sincs)

Az én gyerekem is dőlt fel a sima székkel úgy, hogy állt rajta és a háttámlára támaszkodott, nem tudtam időben közbeavatkozni. Ez után az eset után megtanulta, hogy vigyázni kell vele. A videón lévő kisbaba meg tudja,hogy elkapják, biztonságban érzi magát. Persze nem mondom, hogy az a megoldás, hogy hagyni feldőlni, de idővel kicsit óvatosságra kell tanítani

2013. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha elolvastátok a video alatti szöveget akkor látszik, hogy a stiokke egy rossz designét adott ki 40 éve és ez abból való. olyat már 40 éve nem gyártanak.

Ha érdekel a stokke kérdezö menj be egy boltba és próbáld meg hátra dönteni a széket. vagy kapaszkodj bele mindenhonnan.

2013. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod a kommenteket a kiegészítő pöcköt nem adták még akkor hozzá, hogy stabilabb legyen DE akkoriban még nem is javasolták csak másfél év felett a széket. Mióta kisebbeknek is ajánlják a bébi kiegészítővel, azóta kapható hozzá ez is: [link]


Szóval a videót készítő egy olyan székbe tette bele a gyereket, amit csak félig szerelt fel azzal, amivel kell. Igaz, hogy írja, hogy akkoriban még nem volt az a kiegészítő, de akkoriban mikor az a szék készült és mikor nem adták azt hozzá, akkor még az se volt, amivel egy akkora gyereket bele lehet tenni. Azonkívül nem olyan felületre javasolják a széket.


Bár nekem roppant érdekes, amit a gyerek csinál, azért van különbség abban a mozdulatban, mikor direkte borítja magát, meg mikor csak hátralökné.

Amúgy nem tudom meddig gyakorolhatták, hogy ne borítsd fel magad fiam, de stokke nem stokke, ilyenekre nem kéne ösztönözni a gyereket, mert utána meg csodálkoznak, hogy mindennel addig szenved, míg ki nem borul belőle.


A szék lábai alatt is ami van, arra írja, hogy annak ott kell lenni, DE ami szintén fontos, azokat tisztán is kell tartani, hogy ne tapadjon le, amit megint nem látunk, hogy milyen. Az átlagos székemen is van ez a hangtompító, ha koszos, az se csúszik. Szóval érdemes több oldalról megvizsgálni egy-egy videót.


Ettől függetlenül érthető, ha valaki nem akar ilyet, csak videó alapján nekem is elég furcsa lenne ez a tripp trapp szék.

2013. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
javítás: Amúgy nem tudom meddig gyakorolhatták, hogy NA borítsd fel magad fiam,
2013. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!