Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke etetőszéket vagy...

Stokke etetőszéket vagy hagyományosat válasszunk?

Figyelt kérdés
Stokke székre van keretünk, de nem tudom, hogy tényleg megér-e annyit illetve, hogy egy hagyományos nem praktikusabb-e. Kérlek írjatok véleményeket.
2013. febr. 15. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pontosan melyiket néztétek ki?
2013. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Meg. Nekünk stokke van és szerintem ez az ami egyáltalán megéri, mert felnöttek is tudják használni, vagy is kinöhetetlen.

Lányom már mikor teljesen stabilan ült akkor tettük bele. Megvettük hozzá a bébi elörészt. Második gyereknél füztem a férjemet hogy az újszülött teknöt is vegyük meg de arra nem akart kiadni.

Szóval 1,5 éves korig volt a bébi részben, majd levettük a bébi részt és azóta magától mászik fel. 2,5 éve eddig 1x engedtük lejjebb, mert annyit nött, de ahogy nö majd engedjük lejebb. Sokszor ülünk mi is rá (ha a lányom hagyja).

Amiért áldom, hogy ezt vettük és nem valami olcsobb változatot, mert kislányom minden irányból mászik rá, és még meg sem billen. oldalról kapaszkodik fel, hátulról, lóg a majmot játszik rajta, és tologatja minden fele, pl erröl éri el a hüttöt, vagy a pultot a konyhában. én is szoktam létraként is használni, mikor valamit nem érek el a konyhában, még meg sem billen.


A kisebbik most 7,5 hós, már nézegetjük, hogy melyik legyen, már mint színben. huzatot egyet vettünk rá, de mivel nekem egyik sem tetszett annyira, ezért inkább varrtam rá egy nagyon aranyos ciciásat, de azért egy eredeti is van.


A hagyományossal az a baj, hogy a gyerek 1,5 éves kora után önálló lesz, és nem akarja hogy te tedd bele, ekor már nehezen fog bele mászni, de az asztalt még jó pár évig nem igazán éri fel.


Mi mondjuk azért vettük stokkét mert párom unokatestvéreinek az van és párom ott élt náluk pár évet, ekkor ismerte meg hogy mennyire praktikus, stabil és jó minöségü.

2013. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekünk fisher price van, nagyon szereti a lányom!

4 hónaposan kapta, akkor még nem ült, ezért dönthető támlás kellett.

Nekem fontos volt hogy kényelmes párnàzott legyen, magas háttámlája legyen!

Több pozícióban fel le lehessen gyerekestül állítani, ide oda tolni.


Én is néztem a stokeet, de nem győzött meg.

2013. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó, mindegy, akkor írok én is a válaszodtól függetlenül:

Nálunk szerintem még egy évig se volt kihasználva az etetőszék. Sokáig a bébihordóba rakva etettem, míg nem tudott ülni,mivel én etettem, nem ő magától, ez teljesen meg is felelt. Aztán akkor volt etetőszékben amikor már stabilan ült, de mondom, ez szűk egy év volt. Utána pedig normális, felnőtt széken evett, csak párnával megmagasítva amennyire kell.

Szóval a mi igényeinknek nem érné meg, de ha egyáltalán nem éreznénk a súlyát annak az összegnek, (50 ezer Ft körül?) akkor elképzelhető, hogy azt választom, biztos praktikus, szép is. (de ahhoz az kéne, hogy 3* annyi legyen a fizetésünk, mint most)

2013. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Mi ezért nem vettünk stokkét:

http://www.youtube.com/watch?v=XJF7vD9nFrA


Helyette inkább ezt választottuk:

[link]

Ezt is ugyan úgy lehet felnőtt korig használni.

2013. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan borulékonynak tűnik az is, tök hasonló a felépítése
2013. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

13:46 os vagyok.

Igen, tök ugyan úgy néz ki, de hátrafelé kiszélesedik a két talp közötti távolság és hosszabbak is. Így fizikai képtelenség felborítani(a fiam rendszeresen teszteli...) Míg a stokke-nál teljesen párhuzamosak,és rövidebbek a talpak.

2013. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aha, értem :) Videón, meg a képen nem látszott
2013. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Amit belkinkeltél az nem stokke, látszik is rajta a támlája is nagyobb, szerintem magasabb is.

Most megprobáltam a stokkénkat megdönteni hátulról,de még megemelve is nehéz. a lányom oda csimpaszkodik be hátulra és meg sem moccan ahogy hátulról felmászik. plussz amit a kislány csinál kb napi 10x löki el magát a szék egy az egyben hátra tolódik és nem döl, hanem mintha kereke lenne hátra tolódik. pont ezért nem vennék mást csak stokkét.


szerintem kamu videókat ne tegyél fel, mert szerintem a tietek ami egy rossz minöség és eldöl egy nagyobb lökéstöl.

2013. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

itt egy igazi link stokke videórol, 2 percnél látszik ahogy a kislány hátra tolja magát, söt fent ül a háttámlán, és még sem döl hátra, még meg sem inog.

http://www.youtube.com/watch?v=ObTp-mI09PI

2013. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!