Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket válasszak?

Milyen etetőszéket válasszak?

Figyelt kérdés
Lassan kezd macerás lenni az ölben etetés 7 hósan, így a tanácsotokat kérem: mire figyeljünk oda, mit tudjon egy jó etetőszék.
2013. jan. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél könnyebben lehessen takarítani. Vagyis a lehető legkevesebb redő, ránc, bevarrás legyen benne. Az ülőfelület anyaga legyen kemény műanyag, vagy pvc-s, de textil soha, mert napi 3x lehet mosni, hogy valahogyan kinézzen. (ezek alapján Ikeás olcsó a legjobb, de csak ülni tudóknak).

Tud-e már stabilan ülni- ha nem, kell a dönthető háttámla is.

A köv. szempont az asztalhoz ültetés. Ezek alapján a liftesek jók, mivel állítható a magasságuk, viszont ezek árban már húzósabbak, és sokkal nagyobb helyet is foglalnak, még összecsukva is. Vagy asztalra szerelős (csak akkor jó, ha alapból csúnya az asztalod, keményfa, és nem sajnálod, ha a súly és mozgás miatt megcsúnyul a felszerelésnél)

Mekkora helyed van a napi tároláshoz, ez a legfontosabb.

2013. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az tényleg fontos, hogy könnyű legyen takarítani!! :))

dönthető legyen, biztonsági öv legyen rajta, leszerelhető legyen a tálca és a lábartó (később ne tudjon benne felállni)

állítható magasságú és a hátsó lábak gurulósak (ugyanakkor fékezhetőek legyenek)

érdemes körülnézni a kiállított darabok közt is (ezek ált. utolsó darabok, azért olcsóbbak), mi így vettünk félárért, garanciával, teljesen jó állapotban egy bertoni etetőszéket :)

2013. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
IKEA antilop jött be. előtte vettünk 3x annyiért, de nem vált be
2013. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hú, na ezek tök jó tippek, végre, köszönöm Nektek!


Én csak a lemoshatóig tanakodtam, de akkor a kerekes-fékezős dolgot is megnézem meg a háttámla döntés is játszik még és a lábtartó levételét is köszi, ismerve a lányomat, tuti fel akar majd állni, egy igazi sajtkukac.


megnézem az ikeasat, de ha még más márka is eszetekbe jut, akko előre is köszi

2013. jan. 8. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

-A huzat lemosható legyen. Én erre nem figyeltem a legnagyobb problémám az volt, hogy nyáron beleizzadhat a gyerek, ezért textilbevonatút vettem. Ne tolj ki magaddal, iszonyú nehéz tisztán tartani. Ha szivaccsal mostam le, ronda sárga folt maradt a helyén, ha gépben mostam, csak alacsony fokozaton lehetett fugázni, mert úgy összegyűrődött a szivacs, hogy alig tudtam kiigazítani, így meg kb 3-4 nap volt, mire kiszáradt.

-Ha sajtkukacod van, akkor érdemes olyat venni, amiben 5 pontos biztonsági öv van.

-A fiaménak dupla, levehető tálcája volt. Praktikus, mert ha csak kicsit maszatolt, akkor kivettem a belső tálcát, és a kádban lezuhanyoztattam, ha nagyon maszatolt, a külső tálcát is levettem, az is ment a kádba zuhanyozni.

-Dönthető háttámla, hogy kényelmes legyen, ha még nem tud sokáig önállóan ülni.

-állítható magasság, hogy minden asztalhoz passzoljon később.

-férjen be az étkező asztalhoz, hogy később tálca nélkül ott tudjon ülni veletek, és az sem hátrány, ha ti is kényelmesen elfértek mellette. Az én fiam, gyorsan kinőtte széket, így ő még alig múlt 1,5 éves, mikor alápárnázva már nagy széken evett, de ezt előre belőni nagyon nehéz.

-Összecsukható legyen, ha nem tudod kinyitva tárolni, vagy ha sokat utaztok pl: nagyszülőkhöz, és nem akarsz oda külön széket venni.

-Nekem nem tetszenek azok, amiken beépített játék van, mert szokja meg, hogy evés közben az evésre figyel és nem a játékra.

-Minden szétszedhető, mozgatható rész pl: tálca, biztonsági öv, vagy maga az összecsukás legyen gyors, és egyszerű, hogy könnyebb dolgod legyen.

2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi

alapvetően kinyitva tároljuk majd, így nem lesz tologatva vagy csukva.

De most tudtam meg így hogy írtad, hogy mi ez a külső meg belső tálca és hogy ez is jó dolog

:)

2013. jan. 8. 22:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez milyeN chicco polly 2in1

használtat vennénk

[link]

2013. jan. 9. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!