Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miutan a babatok megtanul...

Miutan a babatok megtanul egyedul jarni, kinn is rogton egyedul engeditek pl a fuvon, betonon menni? Ha nem meddig fogtatok meg a kezet mig ott is biztonsagossan tudott menni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elengedtem egyedül,de ott voltam mellette,és ha kellett meg tudtam fogni a kezét.Eleinte kint elég bizonytalanok,többet leülnek a földre,vagy botladoznak.
2009. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Udvaron és olyan helyen ahol nem tud kiszaladni pl. autó elé nem fogtam a kezét egyáltalán. sokszor elesett, de nem nagyon ütötte meg magát, már tudta ha esik akkor a kezét le kell tenni. Viszont ha szintkülönbséghez ért akkor mindig szóltam neki előre, hogy vigyázzon.
2009. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem fogtam a kezét, had kalandozzon, a boltban is jött utánnam (kisvárosi kis bolt :). Mindig ott voltam Vele, sokat csücsült a földre, meg esett is azért, de mindig nagyon szépen előre tette a kezét és nem az arcán landolt...17 hónapos, még most is előfordul a zakó..:)
2009. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom mindehol repesztett, nem is engedte, hogy fogjuk. ha segítség kellet, kért.
2009. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogom altalaban a kezet, a kertben, vagy jardan hagyom egyedul menni, es neha el is esik, de nem nagyot. De forgalmas utcan nem engedem egyedul, vagy be a babakocsiba vagy most mar gondolkodom a babaporazon, mert a kezet sokszor nem engedi, hogy fogjam, inkabb kirantja es probal elszaladni. Akkor legyen inkabb poraz, igy legalabb nem tud kiszaladni az autok koze.
2009. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!