Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 4-szer eszik a 9 hós...

Akinek 4-szer eszik a 9 hós babája, ott hogy alakul a nap? Mit eszik és kb. mikor?

Figyelt kérdés
köszi.
2009. szept. 4. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De jó hogy ennyit beszél a Picid! Én csak várom, várom, hogy végre szólaljon meg, de nagyon nem akar, pedig már nekem is habzik a szám, annyit dumálok neki... :( no nem baj.

Mindent eszünk, mivel a babakajákat előnyben részesíti, azt adok neki. Kedvence a sütőtökös dolgok és a sertésmájas (pfuj) kaják. persze ezt max kéthetente adom neki, mármint a májas dolgokat. tejpépet is szívesen megeszi, a nestl@ babapudingokat is. Kiflit és babapiskótát is csócsál már, de leginkább szétszedi őket. :) Minden tiszta trutyi utána :)

Nálatok vannak fogzási tünetek?

2009. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szió.

Kitti is eszik mindenfélét,legtöbbször üvegeset,de mostanában szoktam én is csinálni neki.Amúgy én is utálom a májat,de ő szereti.Szereti a gyümölcsöt,meg a tejpépet is.Meg én is szoktam neki adni babapiskótát,ő megeszi az egészet,fog nélkül is úgy tudja harapni,meg rágni...Nem nagyon vannak konkrét tünetek,eddig is rágott mindent,meg most is.Írj még majd,ha van kedved!

2009. szept. 7. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!