Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 4-szer eszik a 9 hós...

Akinek 4-szer eszik a 9 hós babája, ott hogy alakul a nap? Mit eszik és kb. mikor?

Figyelt kérdés
köszi.
2009. szept. 4. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia, mi lassan kilenc hósak leszünk és a köviképp alakul egy nap:

reggeli ébredés 6 körül, tápszer fél 8 körül (240ml)

utána játék, séta, alvás

ébredés fél 12-12 körül, főzelék 200 ml körül

utána játék, séta, alvás

ébredés fél 4-4 körül, tejbegríz, vagy tejpép, de mindenképp gyümölccsel 200-250 ml körül

fürdés 7kor, este 8 fele pedig tápszer (200-260 ml)

végigalussza az éjszakát, de van amikor egyszer kétszer felkel, de csak vizet igényel.

nálatok hogy alakul?

2009. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nálunk eddig így volt:reggel 8 körül tápszer,11 körül gyümi,alvás,2 körül főzelék,5 körül tejpép,alvás,és este 8 körül fürdés után tápszer.DE:2.napja reggel 7-fél8-kor kel,evés nélkül elalszik 10 körül,fél 12-kor kel,utána főzi,majd 2 körül megint alszik,kb másfél órát,és utána rögtön éhes,ezért estére nagyon éhes,és álmos is lesz.

A kérdést azért tettem fel,hogy hogy tudnám neki alakítani 4 evésre.Vagy szerinted próbáljam visszaállítani?

2009. szept. 4. 20:25
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj bocs!!

Tehát reggel eszik,a tízórait hagyja ki.

2009. szept. 4. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:

HÁt én próbáltam visszaállítani 5 étkezésre, de nem ment túl nagy sikerrel, így maradt a 4, de kiadós kajcsiztatás.

akkor borult fel nálunk az 5ször étkezés, amikor jött a foga.

úgyhogy innentől kezdve marad a 4.

megpróbálkozhatsz Te is visszaállítani, hátha nem lesz éhes nagyon estére.

mekkorával született és most hány kilós? fiú, lány?

mi 3600,55cm született most 76cm és 8500g körül van.fiú.

2009. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő kislány,3670 grammal és 56 cm-el született,most kb.9 és fél kg és 72 cm.

Nem tudom,hogy mit csináljak.De szerintem marad az 5,mert nem nagyon bírja 3 óránál tovább,de azért mert ő tápszerből max.180-at eszik,van hogy még annyit se.

Írnál nekem a fiadról?Hogy miket tud már,meg ilyenek.Az én lányom nem rég tanult meg mászni,meg felkapaszkodni mindenhova,és azóta nem lehet vele bírni.

2009. szept. 6. 11:04
 6/12 A kérdező kommentje:

73 cm,bocs.

Meg sétálni akar mindig,persze kézenfogva.Foga még nincs.

Ha van kedved,írj.

Köszi.

2009. szept. 6. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:

szia:)

hát, Ricsi 7 hós volt, amikor felállt a járókájába, azóta is imád álldogálni. Egyedül még csak egyszer állt fel, pár másodpercre, de azóta semmi. Mászik is szépen.

Nekünk 3 fogunk van alul, de ezek már két hónapja kijöttek. azóta semmi mozgolódás fogzási téren, csak annyi hogy iszonyat folyik a nyála.

Inti már a pápát, tapsol, felismeri a repülőt, ha mondom neki hogy fúj a szél, akkor a fák mozgó leveleire mutat. Ha hallja, hogy jön egy repülőgép, akkor felmutat az égre.

Az oroszlánt és a macit felismeri, és annyit mond mindössze, hogy dáj-dáj-dáj, de azt nagyon :) ja és fújja a nyálát ezerrel :)

mostanában az elringatással szenvedek, mert az most valamiért nem megy jól.... régebben saját maga bealudt, de mostanában ringatnom kell... :(

Nálatok van már beszéd? stb?

2009. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt vagyok.

Aranyos ez a repülős dolog!Kitti még nem ismeri fel az ilyen dolgokat(maci,stb..),de ő viszont "több mindent" mond:baba,papa,hoppá,pápá(van amikor integet is).

Az nappali alvással nálunk is gondok vannak,eddig ő is elaludt egyedül,de amióta megtanult felállni,azóta akármilyen álmos,mindig feláll az ágyba.Úgyhogy most az megy,hogy lerakom,kimegyek,feláll,várok,bemegyek,...

2009. szept. 7. 12:54
 9/12 A kérdező kommentje:

lerakom,kijövök,és így tovább,kb 5-6-szor.De van,hogy nekem is ringatnom kell,pedig nem szeretném rászoktatni.

Ja és ha kinyújtom a nyelvem,akkor ő is.

És a Ricsi miket eszik már?

2009. szept. 7. 12:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ennyit írok...De még eszembe jutott,hogy ő is tapsol.Meg megfogja elöl a hajam és odahúzza az arcához,így szeretget meg.
2009. szept. 7. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!