Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha babátok nem...

Mit csináltok, ha babátok nem fogadja el az ebédet?

Figyelt kérdés
Készítetek valami mást gyorsan, vagy akkor ennyi a történet?
2009. szept. 3. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére a lányom mindent megeszik,így nem tudom milyen az amikor egy baba válogat.De én úgy csinálnám hogy hagynám,és később megkínálom újra.Egy idő után úgyis belejössz,mit szeret és mit nem.

Nálunk csak a fogzás miatt van étvágytalanság,olyankor később adok neki,vagy több gyümölcsöt pl ha épp a kanalas dolgok nem mennek.De attól függ miért nem eszik.

2009. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt szeretném én is tudni, hogy miért! Lehet, h régen kapott már céklát, és nem igazán dobta fel a dolog.
2009. szept. 3. 13:01
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Az én fiam, szinte semmit nem evett meg. Hiába készítettem bármit, semmit nem fogadott el. Egy fajta étel volt, ha nem fogadta el, akkor későb próbálkoztam mással. Igaz, volt tejem is bőven, abból szívesen evett. Nálunk ez addig tartott, míg önállóan nem tudott enni. Utánna jöhetett bármi. Sok türelmet kívánok neked!
2009. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából sosem volt nagyon jó evő, de most túl vagyunk egy fogzási időszakony, és önmagához képest aránylag jól evett. Arra lennék kíváncsi, hogy azok, akiknek a babái úgy nagyjából jól esznek, és tudják is, mit szeretnek, de egy étkezés alkalmával valahogy mégsem kell nekik, akkor csak épp nem éhesek, és hagyják, vagy adnak valami mást.

Arra sem szeretném rászoktatni, hogy ha ez nem kell, akkor semmi gond, jön a másik, és majd egy halom kajába belekezdünk. Nem hiszem, hogy egy étkezés, ha kimarad, bármi baj lesz, én is szoptatom még utána, csak kíváncsi vagyok, ha esetleg a jövőben ez gyakoribbá válik, mit csináljak!

2009. szept. 3. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen történet, csak megszoptattam és minden ment tovább. Ha még csak 1X eszik szilárdat, próbáld neki másnap odaadni, ha többször, akkor kínáld vacsorára. Én így csináltam és másnap már elfogadta.
2009. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!