Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy azért sem...

Lehetséges hogy azért sem alszik a babám éjjel mert nem cserélek pelust?

Figyelt kérdés

Sosem cserélek éjjel pelenkát mert nem akarom felkelteni.Gondoltam vannak már jó krémek ami megelőzi a pirosodást.Lehet hogy ez is beleszól hogy óránként fel kel?

Amúgy foggal szenvedünk több mint egy hónapja...6 hónapos múlt


2009. szept. 3. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, megint én:) visszaolvastam,amit írtam,mert kicsit frászt kaptam,hogy elírtam...,de nem;) szóval mégegyszer: reggel hét körül (amikor kel) tápi, várj szigorúan négy órát, akkor jöhet a főzi, rá 2-3 óra múlva mehet üvegből a tejpép( enyém sem kanalazza a pépet,nincs ereje hozzá), aztán erre bő 3 órára gyümi szénhidráttal dúsítva, hogy tömény legyen (itt már délután 5-6 óra között járunk), majd lefekvéskor tápi. A főzi és gyümit fel is cserélheted, ahogy a kicsinek jobban esik. Szóval variálj az etetésen, próbálhatod így is, de Te ki fogod találni a saját tapasztalatod alapján, hogy a jó! De két teljes étkezés nem baj,ha kanállal megy, ez legyen a gyümi és a főzi, had igya a tejpépet üvegből! A lényeg, hogy a rendszeres és bőséges szénhidrát,ami a főzelék krumplijában vagy épp a sinlacban van, ad majd kellő energiát neki és fog ja ulni az alvás. Azért nem alszik nyugodtan,mert jelzi,hogy valami nem okés!! Szép napot Nektek:)
2009. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm aranyos vagy hogy segítettél kipróbálom:)Puszi
2009. szept. 4. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!