Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol rontottam? Pedig sürün...

Hol rontottam? Pedig sürün cserélek pelust, de mi tegyek?

Figyelt kérdés
6 hos a kislányom és ma észrevettem(eddig ilyen nem volt) hogy nagyon ki van csipve a feneke,szinte még mintha apro holyagos is lenne,a kaki,és pisi igy kicsipheti? Ez kegyetlen,mit csináljak,NEOGRANORMON-nal kenem,mindig.
2008. dec. 3. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Sudocrem-et. Elég drága de nagyon hatékony. Az én babámnak egy nap alatt helyrehozta a popsiját.
2008. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nemcsak a pelustol, hanem valamilyen eteltol, italtol lehet ilyen a popija, nem? Popsitorlot hasznalsz? Ha igen, akkor hagyd el, teljesen!!! Nekunk az volt a problema, amikor megmutattam a vedononek, azt mondta, hagyjam el a popsitorlot, es utana soha nem volt problema, pedig talan 1 honapos volt, amikor egyszer pirosabb lett a popija. Soha semmivel nem kentem neki, nem hasznaltam semmilyen kremet se. Es mindig valtottam a pelenkakat, en kiprobaltam nagyon sokat.

A popsijat pedig mindig, a mai napig minden pelenka cserenel viszem a csap ala, es tiszta vizzel, valamint szappannal mosom neki a feneket. Ennel tisztabb, jobb megoldas nincs!!! Probald ki, meglatod javulni fog a dolog, szia.

2008. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az is lehet,hogy a foga miatt lett ilyen a kis feneke.
2008. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogzáskor is ki szokott jönni kiütés a popsin, nem lehet, hogy attól van?

Próbáld ki a Sudocremet, ekcémára, kisebb égési sérülésekre is jó és nagyon jól ápolja a popsit, mi a kezdetektől ezt használjuk. Patikában lehet kapni.

Sok sikert!

2008. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,még egy db fogunk se jött ki,nem tudom még sosem jártam igy vele,nagyon ciki,de tényleg mindent megteszek és tisztán tartom és mégis...igen lehet az ételtöl is,nem tudom..
2008. dec. 3. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Anno nekem is a fogát mondták. Két napig volt ilyen, és ahogy jött, úgy el is múlt. Próbáld kicsit levegőztetni neki, amikor csak tudod. Mi patikai popsikrémet használunk.
2008. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
en is igy jartam a lanyommal pedig en is allandoan surun cserelem neki a pelenkat kenegetem neki a legjobb poopsi kremmel, meg nagyon tisztan tartom es a lanyomnak is felvolt csiopve meg holyagios is volt neki vittem a dokihoz aztan nagyon jo kremet adott ra, amitol par nap alatt teljesen elmult neki!
2008. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja es a levegoztetes nagyon sokat segit tenyleg!!
2008. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogzáskor nagyon ammón iás a vizelet, tuti az csípte ki..
2008. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Én úgy csinálom, hogy gyakran cserélek pelust, de nem kenegetem a popsiját semmivel. Nem szokott probléma lenni, de van kivétel. Amikor előfordul (eddig kétszer fordult elő a 10 hónap alatt), hogy kipirosodik (és ilyenkor tényleg nagyon csúnyán), akkor sok krémet használok, és másnapra rendbe is szokott jönni a dolog. Én úgy gondolom, hogy köze lehet a fogzáshoz, legalábbis nálunk nagyon úgy tűnik.
2008. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!