Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy azért sem...

Lehetséges hogy azért sem alszik a babám éjjel mert nem cserélek pelust?

Figyelt kérdés

Sosem cserélek éjjel pelenkát mert nem akarom felkelteni.Gondoltam vannak már jó krémek ami megelőzi a pirosodást.Lehet hogy ez is beleszól hogy óránként fel kel?

Amúgy foggal szenvedünk több mint egy hónapja...6 hónapos múlt


2009. szept. 3. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A fog miatt nagy valószínűséggel szenvedhet igen, tehát a felkelés nagyrészt ennek a számlájára írható.

DE. A pelenkacsere dolgot ne mumusnak gondold! 3, 5 hónapos a babóm , eleinte vagy 4 perbe telt, mire rátuszkoltam a bugyit a fenekére, mostmár kb, fél perc. Tehát ne félj tőle , és ha álmos utána úgyis simán visszaalszik. Vagy most a sűrűbb felkelések miatt csinálhatod azt is, hogy veszel 1 csomag 1 mérettel nagyobb pelust és azt adod rá éjjel. Én most így csinálom , és rendesen átalussza az éjszakát, pedig fel-fel kelt éjszaka is.( Gondolom a pellus miatt)

2009. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy hathós baba 90%, hogy nem a pelenka miatt kel fel éjjel, kivéve ha reggel annyira tele van , hogy kb fél kiló pisit tartalmaz, vagy netán bekakilt volna. Ha egyik sem jellemző, akkor nem ez a gond. A fog éjjel fáj nekik jobban, gondolj arra, ha pl fáj a derekad vagy a lábad, akkor a legrosszabb, mikor lefekszel és megpihen, jobban figyel az ember ilyenkor a fájdalomra. Amúgy mászik már? Ha pörgés-forgást vagy netán kúszás-mászást kezdte volna el, ez is bezavarja éjjel, mint új mozgás. Próbáltál egyszer a sok kelésből üvegből/ciciből enni adni neki? Lehet, hogy a kalóriaigénye ugrott meg.
2009. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen hát ez úgy volt hogy 4.5 hóan kezdett felkelni éjjel nagyon sűrűn.Eleinte adtam éjjel is kaját neki azt hittem azért van mert éhes.De akkor is felkelt.Mostanába este jóéjt tejpépet eszik mivel laktató nem adok éjjel enni.De most meg már nem hogy óránként fel kel,ha áthozom magamhoz éjjel mert már nem bírom hogy állandóan ki kell ugornom az ágyból odaveszem magamhoz akkor is felsír nagyon sokszor és van hogy vissza sem alszik és csak fel-fel sír melettem.Ma éjjel próbáltam hogy adok neki kaját adtam is (tápszeres) de ugyanazt tapasztaltam sajnos..Hát nem tudom már mindenre gondoltam mitől lehet ez annyira nem tudom elhinni hogy ez csaka foga..De úgy látszik ezt kell elkönyvelnem magamba.csak már meddig tart:( Már 1 hete hányingerem van olyan álmos vagyok ...

És rossz,mert nappal is semmi amit alszik éjjel sem gondolom nappal azért fáradt álmos nyügös mint a fene de aludni nem akar..Hát igazán jó lenne ha már kijönne az a fog:( KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!:)

2009. szept. 3. 08:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát már próbálkozik a nyégykézlábra állással kicsit már hintáztatja a popóját de inkább csak valahogy hátrafele kúszik:)Egyébként észrevettem,ha hasra fordul fel kel attól is mert hason igen ritka ha tud aludni
2009. szept. 3. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nyugodj meg, jobb lesz ez, az új mozgás meg a fogak jól összejöttek neki. Segíts rajta homeos szerekkel! Próbáltál már lefekvés előtt viburcol kúpot adni? Ezt legalább 5 napig folyamatosan adni kell, hogy hasson.
2009. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jA, és ha éjjel 200 tápit benyom húzóra, bizony hiába a jóéjt papi, attól ő még éhes! Tudtad, hogy sok baba szomjas ezekre a tejpépekre? Mit és mennyit eszik napközben?
2009. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát minden fürcsi után este kap kúpot,látod nem angy haszonnal.Chamomilla ch 15 két napig használt 2 napig végig aludta az éjszakát de aztán ez sem jött be meg azóta sem.

Reggel 180ml tápi 10-11 körül valami bébikaja 1-2 körül 180ml tápi 5-6 180 tápi de 4 körül kap egy kevés kanalasat is.Este tejpép és ennyi.Az evések változóak naponta kétszer kap kanalas kaját a 180 ml-ből valamikor csak 100-at iszik meg szinte majdnemmindíg marad valami belőle.

2009. szept. 3. 09:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy még arra is gondoltam,hogy Mindíg egyedül eltudott aludni este ha evett leraktam az ágyba és magától elaludt.Csak aztán egyik napról a másikra valamiért már nem akart elaludni magától és elkezdtem ringatni a valagát és most már csak úgy alszik el este ha lütyülve van mikor eszik.Meg nappal is csak úgy alszik el (a mi ágyunkon)hogy odafekszek mellé és ringatom a popóját.Hogy lehet hogy ezt rontottam el és most ha fel kel éjjel nem tud magától visszaaludni?Mert ha most éjjel fel kel csak egy kis ici aztán cumi jobb esetbe alszik tovább.És akkor ezt ronthattam el..
2009. szept. 3. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok:) szóval homeózod...hát neki nem használ,angyal

kis szive:) nem hinném,hogy a lütyögtetéssel ekkora bajt csináltál volna. Valamiért nagyon nyugtalan, ezért lóg rajtad és igényel Téged. Pl mikor a fiam foga jön, mint most is, egyfolytában nyüszög szegény és csimpaszkodik belém. Mintha nem értené, mi a franc ez a fájdalom, és tőled várná az enyhülést:( mintha egy kicsit keveset enne napközben...a főzeléket nem erőlteted kicsit jobban? Kis türelemmel , határozottsággal próbálkozz szerintem! Én azt csináltam,hogy reggel tápi(180-200g körül), ez olyan fél hétkor volt, majd kivártam a négy órát és akkor adtam főzit. Így éhes volt eléggé ahhoz, hogy egy üvegnyit bevágjon. Szóval nálunk nem volt tízórai. Nálatok is olyan, mintha sosem lenne elég éhes. A főzievés után simán 2-3 óra mulva 200 tápi vagy tejpép csúszott, majd újabb 3-4 óra mulva délután fél hat körül jó sok gyümi sinlaccal keverve, hogy legyen benne szénhidrát. Este lefekvéskor ujra tápi. Szóval sok fehérjét kap a picid a tápi miatt, de szénhidráthoz nem jut! Próbálj a kaján alakítani, hátha segít a tele poci az éjszakán!

2009. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát jól van próbálozom.Szóval azt mondod lefekvésre főzit adjak?Csak mert amúgy is nehéz az esti etetés kivéve ha nem tejpépet kap amit meg üvegből iszik még.Nem tudom hogy menne kanállal...De minden esetre nagyon köszönöm a segítséget:)Jó hogy azért vannak még olyanok akik tartják a másikban a lelket:)Köszike.Szija
2009. szept. 4. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!