Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lábbelit vegyek?

Milyen lábbelit vegyek?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam,még csak kapaszkodva lépeget viszont azt elég gyorsan. Séta közben leszoktunk ülni a padra,imádja nézni a buszokat.:) viszont ilyenkor mindig menne le a pad elé. A kosz még hagyján,azt kimosom,de mi van ha üveg,stb. van a földön!? Ezért gondoltam veszek neki valami kis cipőcskét. Viszont amíg meleg van és nem jár egyedül nem hiszem hogy kell a cipő. Vegyek szandit? Vagy puha talpút? Abban ugyanúgy megsérülhet a lába nem? Adjatok tanácsot mert én már nem tudom mi legyen... :)
2009. szept. 2. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugisan vehetsz már neki 1. lépés cipőt.

nekünk elefanten volt, és nagyon klassz.

2009. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Ilyenkor még puha talpú cipő kell nekik,én is most rendeltem a liliputi.hu-n

Vastag talpú csak stabil járáskor ajánlott:)

2009. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettől nem lettem okosabb... :)))
2009. szept. 2. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Puhatalput semmiképp, ha lépeget, vegyél rendes kemény talpú cipőt neki.

Azt a pénztárcád eldönti, hogy most még veszel-e neki egy szandit, vagy már inkább cipőt veszel neki.

Bár még vehetsz szandit, mert zoknival bőven jó idő lesz még sokáig tudja hordani, és gyorsan nől most még a lába, és ha bejön a hűvösebb idő, vegyél neki cipőt.

Nekem is nagyon gond volt az első cipő, most meg gond, hogy télen a lakásba mit adjak a lábára:-)

2009. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A liliputi.hu oldalon nagyon remek, kitűnő minőségű cipők vannak, az én lányom már lassan 2 éves, de még az őszit is innen fogom venni. Én pediped-et vettem nyárra, de bent a lakásban a liliputit használja. A kemény talpú siestában majd kitörte a lábát, szegénykém. Amint megkapta a liliputit, már másnap önállóan ment, biztonságosabbnak érezte. A mai napig csak úgy szalad bennük. Első lépés cipőnek a legjobbak!!! Akárki akármit mondd, én csak ajánlani tudom és rengeteg ismerősöm is. Kár, hogy lassan kinövi őket és kereshetek valami más jót neki :(
2009. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Látatlanban" nem szívesen vásárolok,inkább megnézek a városban pár boltot,és feltudjuk próbálni a topánt. :) Köszönöm a válaszokat! :)
2009. szept. 2. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

én ezért írtam az elefantent. rendes cipő, talpa is van, de tök puha. a legjobb 1. lépés cipő állítólag, amit kapi lehet.

a fiamnak pont ez volt, rögtön tudott menni benne. teljesen hajlítható, mégis tart.

deichmannban van.

2009. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj,hogy a város túlsó végén van nálunk Deichmann,és elég körülményes tömegközlekedve babakocsival eljutni oda... :(
2009. szept. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!