Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lábbelit vegyek, amit...

Milyen lábbelit vegyek, amit még ősszel is hordhat?

Figyelt kérdés
Lányom váratlanul elindult ma.Holnap gyorsan vegyek neki cipőt?Milyet javasoltok ebben a melegben? Hamarosan újat kell neki vennem,ha vége a nyárnak vagy van köztes megoldás?
2010. júl. 20. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

nem kell rohanni. ...


ha még csak most indult el egy ideig nem kell hogy kinnt is menjetek kézenfogva - ha mégis igy van vegyél neki egy olcsóbb de uniszex szinüt főleg ha szeretnétek még babát...


őszre pedig elsőnek tépőzáras félcipőt vegyetek de még ráértek vele nincs még akció

2010. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem sétálok vele kézenfogva,de sokat vagyunk az udvaron,utcán és megy magától,mivel a mászástól fáj a térde.Szóval nyáron még ne adjak rá cipőt,elég ősszel venni?
2010. júl. 20. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányom még nem indult el, a bútorok mellett lépeget kapaszkodva. Nekem a gyógytornászom és dokinőm is mondta pár nappal ezelőtt, hogy érdemes lenne már cipőt venni neki, olyat ami tartja a bokáját persze. Tegnap voltam a deichmannba, voltak leárazások gyerekcipőknél, én elefantet vettem (csak az volt 19es méretben), igaz az sajna rendes árban volt. De láttam 3e Ftért is gyerekcipőket. Ja és szandált vettem.
2010. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Picikémnek csak 18-as a lába.Mennyiért vetted az elefentent?köszi.
2010. júl. 20. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
8990 Ft volt. Hát 18ast asszem nem láttam, de azért körbenézhetsz. Amit ajánlottak még nekem a szieszta márka (ha jól irom le a nevét). Dokinőm azt mondta, hogy otthon lehet cipő nélkül, de ha már például az utcán akarom sétáltatni, akkor mindenképp kell a cipő (mondjuk érthető:).
2010. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát ha nem kapok 18-ast,akkor meg kell várnom,míg megnő a lába.
2010. júl. 20. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ucsó vok. itt nézelődhetsz

2010. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó,köszi.Képzeld,a védőnő meg azt mondja,hogy várjam meg,míg egy éves lesz a babám,akkor ráérek cipőt venni.De az még másfél hónap,most mit tegyek?
2010. júl. 20. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ucsó vok. Hát nemtom, én vennék a helyedben cipőt, főleg ha az utcán, vagy a játszótéren totyogna már a babád.
2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk az utcán,így nem csak a lakásban totyog.Már ki is néztem egyet,a linkedből.köszönöm.
2010. júl. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!