Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen lábbelit...

Mikor és milyen lábbelit vegyek először?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz csak egy éves a babám,de már kapaszkodva lépeget és az udvaron is ki akar jönni a kocsiból valamint a kezemből is lekéretőzik vagy tegyem le zokniba egyenlőre?
2010. máj. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Puhatalpú kiscipő(liliputi). Ha pedig önállóan elindul, akkor jöhet a rendes cipő. Én Falcont vettem,harántemelős,hajlékony talpú. A harántemelőről megoszlanak a vélemények, ezt mindenkinek magának kell eldönteni.
2010. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vettem olyan zoknit, aminek telitalpú a csúszásgátlója. Nem vagyok cipőpárti, minél később annál jobb. MOst itt a jó idő, ez a zokni elég vastag is, és ha nincs víz, pocsolya, akkor ebben van. Szerintem ez jobban hasonlít arra, mintha mezítláb lenne, mint bármelyik cipő. Aztán majd ha már tényleg megy, szalad, akkor kap cipőt. Most még csak gyakorolja a jövés-menést bútorokba kapaszkodva.
2010. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Liliputinál van két féle az első lépésekre. Az liliputi márkájú az nagyon jó első lépésekre otthonra, vagy kinti használatra is amég nem rohangál. És van ugyanazon az oldalon, a Pediped original márkájú ami ugyanolyan puha varrott bőr talpú, de kicsit vastagabb utcára való amikor már annyit megy kint, hogy a liliputis szétkopna, mert annak azért utcai használatra kicsit vékonyka a talpa. Szóval én mindenképpen ezt ajánlom a legjobb! A dévényi gyógytornászok is az ilyen tipusú cipőket ajánlják.
2010. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. máj. 4. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb pár héttel ezelőtt én is ezt kérdeztem, nagy dilemma volt.

Eleve az hogy kell-e már,aztán ha igen akkor milyen legyen?


Kislányom már lépeget sokat minden mellett végigmegy, és ki akar jönni gyakran a kocsiból is. Így végül vettünk


Elefanten márkájú, a talpa nagyon hajlékony, nem harántemelős, kényelmes, könnyű. Elégedettek vagyunk vele.

2010. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,szerinted 8 hónaposra kapok méretet?
2010. máj. 5. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok (de vicces most ez a kifejezés), 8 hónapos és ugyanez a szitu. Neki puhatalpú cipőcskéje van, úgy látom, az jó neki erre a célra, csak épp itt a nyár és nagyon befülled a kis lába. Van ilyen puhatalpú szandi is?
2010. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk is ez a problémánk hogy milyen cipőt vegyünk illetve mikor.Mi is augusztusiak vagyunk:) És mi is már lépegetünk:) Tudod már mien cipőcskét veszel neki?

Fiad vagy lányod van?

2010. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kislány.Még nem tudom,és te?
2010. máj. 5. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiam van:)Fogalmam sincs milyet vagyek, lehet az lesz a vége hogy kikérem a doki és a védőnő tanácsát.
2010. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!