Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek neki lábbelit, ha...

Hol vegyek neki lábbelit, ha itt semmi nincs?

Figyelt kérdés

Lakhelyemen semmilyen bolt nincs, csak 1 CBA.

Beutaztunk a közeli nagyvárosba (20km), hogy meleg cipőt vegyek a picinek. Deichman, kínai boltok átjárva. Az ő méretében nincsenek meleg cipők, kis csizmák. Mindenhol kérdeztem, és azt a választ kaptam, hogy fiúknak nincs meleg cipő, vagy csizma, majd később kapnak új árut, de nem biztos, hogy lesz benne fiúknak való cipő, csizma. Bezzeg lányoknak minden volt, csizma, bundás cipő, stb...


A nagyobbik gyerekemnél pont nyár volt, amikor ekkora volt a lába, így még az ő kinőtt, alig hordott csizmáját, cipőjét sem tudom ráadni.

Tanácstalan vagyok, hogy mit is adjak rá. Az eddigi bőr kocsicipőben már hűvös van, és lassan ki is növi.


Mielőtt nekem esne valaki, itt a közelben ez az 1 város van, ahol lehetne vásárolni cipőféléket. A többi 60-100km-re van, autónk nincs.


2010. szept. 19. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

www.tesz-vesz.hu

www.vatera.hu


hanyas lába van, hogy nem kapni a lábára cipőt??mennyi idős?? ezeket nem írtad.

2010. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13.5 cm a talpa. 10 hós
2010. szept. 19. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy 10 hósnak minek cipő???????


Ennyi idős volt télen a lányom és egy vastag HELLO KITTY-s zokni volt rajta, meg ha kimentünk overall aminek alul lába volt.


Tavasszal kapta az első cipőjét 13 hónaposan....

2010. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13:32 lányom elmúlt másfél éves és most kezd 22-est hordani... oké, ő lány, meg lehet hogy pindurka is, de a környezetemben egyetlen 10 hónapos gyereket sem láttam még 22-es lábbal... Kb. 19-est hordanak olyankor még. Bár nem is értem, hogy egy még járni nem tudó gyerekre minek cipő?
2010. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kintre nem fogom zokniban vinni, én sem zokniban megyek ki.

Plusz a lábfejes anorákot már kinőtte, és 92es méretben még sehol nem találtam lábfejes anorákot. Ugyanis ekkora méretet hord 10 hósan.


Igen, nem tud még járni, lábra sem tud állni, de mégis mit adnék a lábára télen, kintre?

És én annyit kérdeztem, hogy hol tudnék venni? Ugyanis, mint írtam, egyik üzletben sem volt az ő méretében, csak lányoknak való. És a közeljövőre nem is ígérték.


Megnézem a teszveszen...

2010. szept. 19. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:

biztos azért kell, mert már totyog...

1 éves lesz a fiam, ő is 22-es cipőt kapott, a 21-es kicsi volt. Mi sem sokból tudtunk válogatni. Bezzeg lány cuccokból volt egy rakás.

2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a kérdezőt és igenis vannak ilyen nagyobb babák, nagyobb lábikóval. :)

Nekem a fiam igaz 12 hós volt az első telére de ugyanigy voltunk hogy kocsicipőt én vékonynak találtam és 13 cm volt a talpacskája szóval 21es csizma simán kellett rá...Én akkor a deichmannban vettem elefantent. Ez az egyetlen volt bélelt de ugyanakkor puha is. Sokat nem járt benne szinte csak pár lépést dehát ugye télen is kiviszi az ember és ha már totyog, akkor azért ki kellett vegyem a babakocsiból.

Most ugyanilyen téli babám van csak kislány, decemberben lesz 12 hós de már most lépeget, és csizmát üldözök neki is...

De szerencsére ő lány és a helyi kínaiban lánycsizma az van hálistennek pici méretben is:)

Egyébként mi is így állunk, kocsi nincs, város messze, itt pedig 2 db bolt van összesen.

Mindent teszen, babaszobán szerzek be emiatt.

2010. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:32-es vagyok. 92-es anorák?!!?!?!? Jesszus. Akkor oda tényleg valami nagy cipő kell. :-) Mondjuk anorákot így is úgy is venni kell. Én sem zokniban vittem ki, ha végigolvasod újra akkor látod, hanem vastag zokni ÉS overál lábbal. Egy 10 hónaposnak csak feleslegesen szorítod cipőbe a lábát, funkciója semmi. Addig örültem amíg nem kellett ráadjam, de ez az én nézőpontom.


Igen, talán Teszvesz lesz a megoldás. Én pl. a pindúr lánykámra nem kaptam gumicsizmát (látod, nálunk meg mindig az a baj, hogy neki mindenből mini kell. 1.5 éves múlt és most kezd 86-os holmikat hordani), szóval gumicsizmát 5 féle boltban kerestem, de 20-asban nem létezik, persze Teszveszen azonnal találtam.

2010. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,ő hatalmas baba... hosszú test, hosszú talppal.



Nem kifejezetten cipőt keresek, de valami hasonlót, valami tépőzáras csizmát, vagy valami magas szárút. Aminek igazándiból csak a láb melegen tartása lenne a funkciója.


Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 19. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Van eg kiscsizmám barna szinű 19-20as méret kb cipzáras magasszáru 11hosan hordta a fiam ha valahogy megbeszéljük szivesen elküldöm neked postán ha állod a postaköltséget! Képet is küldök a hét közepén rola ha érdekel!Ja és a csizmáért külön nem kell fizetni!

2010. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!