Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bün ha tápszerezem a...

Nagy bün ha tápszerezem a babámat és dohányzom? Miután elszivom a cigit megmosom alaposan a kezem és fogat mosok! Mégis lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mi is panelban lakunk de nem a lakásban hanem mindig lemegyek! Megpróbálok leszokni róla a kisfiam érdekében!

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 31. 22:11
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nem dohányzó anyuka vagyok. Én azt sajnálom h. a babád nem érezheti anyu finom illatát csak a cigi füstöt. Mert hiába mosol kezet és fogat, a bőrödbe ivódik a füst. Én mióta szoptatok még parfümöt sem szeretek nagyon használni mert úgy érzem h. nagyon tömény (izzadásgátlót azért használok). Sajnos egy dohányzó nem fogja megérteni h. milyen büdös és gyomorforgató tud lenni egy dohányzó ember bőre. Annak idején a párom leszokott miattam a cigiről. Pedig naponta elszívott 1 vagy 2 dobozzal. Gondolom Te sem dohányoztál a terhességed alatt. Akkor miért gyujtottál rá ismét? Ezzeket ne szemrehányásként nézd hanem egy új nézőpontként, a babád nézőpontjaként. Dönts a babád érdekében úgy, ahogy jónak látod.

Aki pedig rossz szemmel nézi, h. a baba érdekében válaszoltam, az nyugottan lepontozhat!

2009. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%
Én ugyan nem dohányzom, de édesanyám 20 éves kora óta dohányzik, és igen, amikor már nem szopiztam, akkor is. Mégis felnőttem, méghozzá úgy, hogy kb. minden szökőévben csak egyszer voltam beteg, a vérképem/leleteim még a terhességeim alatt (és utána is) olyan jók voltak, hogy a dokim ájuldozott. Szóval nem lehet ám mindent a dohányzásra fogni! Az immunrendszer erőssége sok mindentől függ. A tisztítószerek amikkel takarítünk, szintén nem éppen egészségesek, ezeket ugyanúgy belélegzik a babák. A fodrász anyukák hazaviszik a hajlakk/dauervíz meg egyéb kemikáliák illatát a ruhájukban, hajukban stb. Most akkor ők változtassanak hivatást?! (nem vagyok amúgy fodrász, nem azért írom) Nyilván nem a baba közelében fognak a dohányos anyukák cigizni. És ha már itt tartunk, az emberi szervezet 21 éves koráig fejlődik, most akkor a gyerek 21 éves koráig ne gyújtson rá az anya??? Ezt ti se gondolhatjátok komolyan...
2009. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!