Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indult el önállóan a...

Mikor indult el önállóan a babátok? Mennyi idővel előtte állt fel? Sokat mászott előtte?

Figyelt kérdés
Az enyém 13 hónapos, már 3 hónapja megy kapaszkodva, de önállóan még nem akar. Sokat tologat kisszéket maga előtt, nagyon élvezi. Mások babája már 3-4 hét után szalad, kíváncsi vagyok, az én picurom mikor indul el végre.
2009. aug. 31. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is lassan 13 hós lesz, és még nem megy egyedül. Ő is mászik, illetve kapaszkodva járkál, rugózik, és pár másodpercre megáll kapaszkodás nélkül is, de ha észreveszi, h nem kapaszkodik, mindjárt letottyan.

Mindenkinél más, engem azzal nyugtattak, h addig sem kell méregdrága cipő:)

Én abban reménykedem, h ha megérett rá, biztos elindul, jó lenne már, mert tiszta bőrkeményedés a térde, hiába kenem mindenféle krémmel.

2009. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia az én kisfiam 7 hónaposan kezdett kúszni, 9 hónaposan mászni és 11 hónaposan elindult.Ügyes volt mert nem kellett nsgyon vezetgetni hanem napról napra ügyesebb volt.most ott tartunk hogy már kapaszkodás nélkül is feláll és megy ügyesen.


11,5 hónapos baba anyukája

2009. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! De rég is volt..17 éves a lányom, de így visszaemlékezve Ő 10 hónapos volt, amikor már önállóan ment. Előtte nem nagyon mászott, de mindenbe kapaszkodva felállt. A fiam,( már Ő is 10 éves lesz) viszont rengetegett mászott, 13 hónaposan indult el, de még utánna is nagyon szeretett mászni.
2009. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 31. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!