Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hogy szoktassam bele?

Mit tegyek? Hogy szoktassam bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4hetes és nem hajlando a kiságyban aludni,ha bele teszem otdit,már átraktuk a kiságyat másik helyre de ott sem hajlando aludni.

Igy a mai napig velem alszik.


2009. aug. 30. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem tehetek róla , de teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval. Én szeretek éjszaka forogni....és ha ott lenne a kisbabám... bele se merek gondolni. Meg úgy gondolom érdemes pici korától hozzászoktatni ahhoz, hogy neki külön helye van , és az csakis az övé.
2009. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az volt lepontozva aki azt álítja,hogy aludjon csak nyugodtan az anyukával,hamár igy szokta meg.én is ugy érzem,hogy a külön alvás mindenkinek a legjobb,de most nem is ez volt a kérdés.Szerintem is jó ha megpróbálod visszaszoktatni a babád a saját ki ágyába.igazából igy is fontos vagy neki,és igy is lehet dédelgetni,simogatni a babád.és hidd el,jobb ezt korán elkezdeni,mint késöbb.
2009. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja, tényleg, minket, a babákkal alvókat pontoztak le.

Pszihológus és a kismama újságok is ezt támogatják, hogy aludj a gyerekkel. Az anya nem is tud olyan mély álomba szenderülni, nem fekszik rá, SIDS szempontjából is az anya a legjobb légzésfigyelő, a baba sem tud olyan mély álomba süllyedni.16 hónapja alszom vele, soha nem feküdtem rá, pörgök-forgok, csakúgy mint ő.

Magától fogja kezdeményezni a szeparációt.

Ne szoktasd át a kiságyba, ez a modern kor butasága, művi dolog.

2009. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%

Lehet lepontozni,én ikrekkel aludtam 2 évig.:))Még véletlenül sem feküdtem rá soha,egyikre sem.De viccen kívül,tényleg kisebb az esély a bölcsőhalálra,ahogy az előttem szóló is írta.Nem baj,ha valaki nem akar együtt aludni a babájával,de ilyenkor indokként nem olyan dolgot kéne felhozni-általában-,amiről nincs tapasztalat.(Ha odaszokik,sosem tudod majd átszoktatni a saját ágyába."Dehogyisnem.Ez voszont tapasztalat.:)Azt elfogadom,ha valaki nem tud így pihenni,biztosan van ilyen,az érthető indok.De az együttalvók általában kipinhentebbek,mert nincsenek éjszakai menetek egy másik szobában síró babával.

A kérdéshez pedig csak annyit kell elképzelni,h ez a baba pár hete hagyta el azt a helyet,ahol egész nap érezhette-hallhatta az anyukája megnyugtató szívdobogását,egy félhomályos,meleg kuckóban volt.Most egy hihetetlenül tág,hideg,nagyon világos helyen van,és csak arra vágyik,h a mamája közelében lehessen,hozzábújhasson,hallhassa a szívdobogását.

Miért kell azonnal megtörni minden vágyát?

2009. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki és miért pontozza le a könyvekben tanulmányokkal alátámasztott nézeteket? 0% ?
2009. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az pontozza le,aki szerint a tudomány az ördög maga,és kárhozott lélek aki hallgat rá.:DDDDDDD Mennyivel okosabb dolog hatalmi harcot kezdeni egy pár hetes csecsemővel,és hajrázni,h na majd én megmutatom ki a főnök..DDD Én az ANYJA vagyok a gyerekeimnek,nem e főnöke vagy a falkavezére.:DDD
2009. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!