Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hogy szoktassam bele?

Mit tegyek? Hogy szoktassam bele?

Figyelt kérdés

Kislányom 4hetes és nem hajlando a kiságyban aludni,ha bele teszem otdit,már átraktuk a kiságyat másik helyre de ott sem hajlando aludni.

Igy a mai napig velem alszik.


2009. aug. 30. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Az enyém 16 hós, és a mai napig velünk alszik. A legjobb helye melletted van.
2009. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
talán nem azért mert nem jó a kiságy hanem mert melegségre,bújjásra vágyik.Esetleg bugyoláld be egy plédbe,hátha akkor megnyugszik,vagy tedd a kiságyba egy ruhadarabod.hogy érezze az illatod.
2009. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Mostmár sehogy. Megszokta, rájött őneki ott a legjobb. Ezért érdemes rögtön az elején kiságyban altatni. A legelső éjszakán én is vele aludtam, mert állandóan figyeltem, lélegzik-e, minden oké? De aztán átkerült a kiságyba. De altatom a mi ágyunkon is+ alszik néha babakocsiban is. Így könnyebb , mint fordítva.

2009. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen pici babák nem szeretik nagy,tágas tereket,mint ami a kiságyban körülöttük van.Próbáld esetleg mózeskosárban,az biztosan jobban tetszik neki,de a legjobb melletted.:))
2009. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
2.vagyok,dehogynem,sikerülni fog,csak légy határozott,és teremtsd meg neki a kiságyba is a jó feltételket.egy ilyen pici babát még nem lehet elrontani,de ha tovább is igy megy egyre nehezebb lesz visszaszoktatni az ágyába.
2009. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lehet elrontani egy kisbabát, aki az édesanyja mellett érzi magát a legnagyobb biztonságban és ott boldog?
2009. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

1 éves fiam 6 hós koráig velünk aludt, azt szerette. aztán láttam hogy már kicsi a nagyágy hármunknak és átment saját kiságyba, aztán saját szobába. kb 3 napba telt az átszoktatás

sztem ha rád van szüksége, hagyd, úgyis jelzi ha már sok vagy neki:)

ha meg téged fog zavarni akkor egy két nap következetességgel át lehet szoktatni

ja és még ha fogzik stb. akkor még mindig együtt alszunk. jelzi hogy mit szeretne nyugi

2009. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi leszereltük a kiságy egyik hosszú rácsos oldalát és összetoltuk a francia ágyunkkal, (felőlem van a kiságy).Így a kiságyban alszik, éjszaka előfordul, hogy keres a kezével, megsimogat álmában. Nálunk ez vált be, nagyon hamar (2.5 hósan) átaludta az éjszakát. Most 15 hós este 10 kor alszik el, reggel 9-kor kel.

2009. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg hogy mikor beleteszed megöleleled,vagy a kezedet az arcára teszed,és ott maradsz egy ideig.nekünk ez vált be.mai napig így alszik el.14hós.
2009. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kár volt lepontozni azokat, akik a külön alvásra esküsznek. Mindenkinek szüksége van a nyugodt, pihentető alvásra. Az pedig szerintem nem pihentető, hogy egész éjjel azt figyeljem, hogy nehohy ráfeküdjek a gyerekre, vagy ilyesmi. Nálunk az első perctől a kiságyban alszik a lányom, már 7 hetesen átaludta d, hogy azéjszakát, és azóta is. ( most 8 hós) DE van egy ismerősöm, akiknél a 7 éves gyerekük még mindig velük alszik!!!! Nehéz átszoktatni őket, ha már egyszer engedted, hogy köztetek aludjon. Nyugodtan lehet lepontozni!!
2009. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!