Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 5,5 hós. Vettünk neki...

Babám 5,5 hós. Vettünk neki járókát mert már a szőnyegről ledolgozza magát. Hogy szoktassam bele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb 5 hónapos kora óta használjuk. Én úgy csinálom, h reggel, mikor felkel, áthozom hozzám, a nagyágyban megreggelizünk. Aztán indul a nap, és őt beteszem a járókába. Én összerendezkedek, kitakarítok, teszek-veszek. Ő addig vagy engem néz, vagy játszik. (7 hónapos, már egyre nehezebb benne tartani, mert abban kevésbé tud mászni, és szűkös!). Aztán mikor nagyjából elkészültem, kiveszem. Arra törekszem, hogy szokja meg, hogy van időszak, mikor abban kell lennie. Ha úgyis együtt vagyunk, nem teszem bele. De mindenképpen a fokozatosságot ajánlom. És minél előbb, nehogy később aztán büntetésként értékelje.
2009. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem volt gond.Beleraktam és elvolt a játékaival én meg tettem a dolgom, nem volt fokozatosság hogy reggel egy kicsit és délután már többet.Mondjuk mi nem használtuk sokáig csak pár hónap volt.De az hogy a te babád hogy birja azt majd meglátod.
2009. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyém még csak 4 hónapos, de abban lógattam föl neki játékokat, szóval egy idő óta használjuk...

reggel abban szokott meztelenkedni, azaz pelus nélkül lenni, azt nagyon szereti... (Lepedő van alatta, pillanatok alatt megszárad, ha netán)

2009. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne unja meg túl hamar a járókát, készíts a játékaiból csoportokat, amiket 1-2 naponta cserélsz. Ha egy játék csak heti egyszer kerül a kezébe, akkor mindíg érdekes lesz. Egyszerre ne legyen 4-5 játéknál több, mert a túl sok inger hamar kifárasztja és menekülni akar. Játék nagyon sok minden lehet a fésűtől kezdve a rossz távirányítón át a fakanálig. Nálunk bevált ez a módszer, de mióta mászik és feláll, azóta nem használunk járókát.
2009. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!