Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A húsz hónapos fiam fél a...

A húsz hónapos fiam fél a liftben és nem száll be, de két hónapon belül a hetedikre költözünk, hogyan szoktassam majd bele?

Figyelt kérdés
Lépcsőzni nem fogunk tudni, mert pocaklakóm van.
2009. nov. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém imádja nyomkodni a gombokat és az az Ő feladata, hogy megnyomja így már alig várja hogy liftezhessünk, bár mi kertes házban lakunk, így ritkán kerül rá sor.
2009. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre nem válaszoltál, csak OFF-oltál, de ez elég volt ahhoz, hogy egy napig ne tudjam kiemelni a kérdésem... Köszi...
2009. nov. 26. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Viccelődj vele, hogy nyomkodhatja a gombokat, meg táncizzatok a liftben. Legalább is az enyém is mikor elköltöztünk félt a lefttől, de amint mondtam neki, hogy most megnyomjuk a 4-es gombot, már felcsillant a szeme. Hamar megszerette. Lehet hogy ahova költöztök nem olyan lift lesz és szeretni fogja.

17 hónapos kisfiú és 26 hetes pocalkakó anyukája

2009. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi a választ. Igyekszem majd elviccelni a dolgot. Nem félsz hogy két gyereket nem fogsz tudni ellátni? Én még öt hetes vagyok, ma megyek uh-ra, a fiam még cicin alszik el, úgyhogy eléggé be vagyok szrva... ráadásul itt a költözés is. Mesélnél, hogy te hogy vagy?
2009. nov. 26. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kicsit félek, hogy mi lesz. De ahogy látom a fiam egyre okosabb. Igaz ő már nem cicizik és javaslom, hogy te is csökkents, mert meg fogsz bolondulni. Ő már nagyfiú jobban megérti. Az enyém 20,5 hónapos lesz mire jön a kistesó, ő kislány lesz. Úgy veszem észre ahogy nő a hasam kezdi érteni kicsit, hogy valami van, mert ha rúg a baba odateszi a kis fejé, nagyon aranyos. Most volt egy nagyon rossz időszakunk 2 hétig, mind a ketten iszonyat betegek voltunk, de szerencsére már kifelé megyünk belőle.

2009. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és mi is költöztünk 3 hónappal ezelőtt. Hát egy rémálom volt. Aztán az elkövetkezendő 3 hét meg maga a pokol, pont a hányingeres táján. Ebben a korbában már nehezebben viselik a változásokat. Ja, és ha javasolhatom, elejinte próbáljátok meg ugyanúgy berendezni az ő kis szobáját, mint eddig volt, ez nagy segítség. Mivel nálunk egy nyomorult függönyön bukott meg az éjszakai alvás:( Ezért mire rájöttem hulla voltam, mert minden nap hajnali 4 körül keltünk:( ha van kérdésed írj nyugodtan. Igyekszem válaszolni:)
2009. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtál! Küldhetnél egy privát e-mailt és esetleg tarthatnánk a kapcsit. Jó, hogy valaki előttem jár.... én debreceni vagyok. És te? Üdv: Franciska.
2009. nov. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!