Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának azok az anyukák,...

Írnának azok az anyukák, akiknek nagyobb súlyú a babájuk az átlagnál?

Figyelt kérdés

mennyi idős?

hány kg, hány cm, fiú vagy lány?

és mennyivel született?


2009. aug. 28. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Neked mekkora a babád, Kedves Kérdező?

Talán mondta rá valaki, hogy túltáplált? Én úgy vagyok ezzel a kérdéssel, amíg jól érzik magukat a babáim, kiegyensúlyozottak, átalusszák az éjszakát, és nem akadályozza őket a súlyuk a mozgásfejlődésben, addig nincs gond. Amúgy a babáim a nekik való adagot sem eszik meg, mégis nőnek, mint a gomba.

A babaszoba oldalán van 1 fejlődési grafikon, az alapján a pici fiaim a túltáplált sáv legtetején vannak. De ha a grafikon látná azokat a csinos kis combokat, biztos megváltozna a véleménye :)


Üdv: az iker babás anyuka

2009. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a kíváncsiság hajtott csak :)

a fiam 4120dkg és 53cm volt születésekor, jövő héten lesz 8 hós és 9kg 90dkg és 73 cm

nem kövér gyönyörűen husis :D

nem is mondták rá csak érdekelt, szerintem így szépek

bár a combján 4 hurkácska volt 2 hónapja, most már csak 1 van :(

de így is szép (nekem)

jó éjt!

2009. aug. 28. 23:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia.A fiacskám 2950-nel született.Most 6 honapos és 9,50 kilo és 70 centi.Asztmondják anyatejeseknél tejesen természetes.Táblázat szerint 10 honapos babák ekorák.De nem látszik kövérnek.
2009. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 illesdorottya válasza:
helló,az én lányom,született 3,400-el 51 cm.Most 7 hónapos 7,300gr. 65cm.-ti
2012. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!