Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is úgy van, hogy mióta...

Másnál is úgy van, hogy mióta tud mászni, kúszni a babátok, egyre jobban feltalálja magát, és sokszor órákig nem igényli, hogy szórakoztassátok?

Figyelt kérdés
Vagy nálunk lenne valami baj? Jön-megy, persze hol itt veszem ki a szájából a papucsomat, hogy ott tekerem le a kezéről a zsinórokat, de hosszasan tudja ütögetni a bútorokat, mindent jól megszemlél, és van, h már nekem kell megszakítanom a felfedezést, és picit dögönyözni. A mondókázás, vers, ének, egyre rövidebb ideig kötik le.
2009. aug. 28. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van,most éppen a fürdőszobában nézegeti magát a tükörbe,néha kimászik visszamegy a szobába játszik a játékaival,majd megint elindul kijönn hozzám a konyhába,megnézi mit főzök :) aztán megint megy valamerre nézelödni :)
2009. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az hozzátartozik, hogy látókörön kívül nem nagyon kerülhetek, ha csak WC-re megyek ki, már az sem tetszik neki, ha meg jövök vissza, mosoly, és már csinálja is tovább a "munkáját". Akkor nincs arról szó, hogy TÚL jól elvan magában??
2009. aug. 28. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nálunk is ez van, kisfiam 8és fél hós, pár hete álldogál, azóta egyáltalán nem vagyok érdekes, sőt a játékai sem, csak az amit nem lehetne:)Most is a szekrényt püföli:)Szerencsére Ő mindig is jól elvolt
2009. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,de ez nem baj,hagyd és ne zavard,legalább önnálló lesz.Viszont tudják,hogy ha segítség kell te ott vagy ...Örülj neki,az enyém is ilyen. 10 hónapos leányzó
2009. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, jó! Nem bántom. Bár eddig is elég önálló volt. De most még feltűnőbb. Örülök, hogy nem csüng egész nap rajtam, de ha kell, el tudom terelni a figyelmét, le tudom foglalni! Köszi a válaszokat. 7 hónapos lányka anyukája.
2009. aug. 28. 16:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!