Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes. Az éjszakákat csodálatosan átalussza, csak szopni kel fel egyszer, de már alszik is vissza. Nappal viszont nem bírok vele, csak kézben hajlandó lenni, egész nap sír nem alszik csak fél órákat. Pedig mindent úgy csinálok, ahogy a könyv írja, ébren teszem le, ha sír felveszem, megnyugtatom, de amint érzi, hogy rakom le, már üvölt. Teljesen kivagyok, mert nemhogy főzni nem tudok, de még vécére se lehet tőle menni.
2009. aug. 27. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, az eleje nálunk is így ment, örökké kézben akart lenni a kisasszony:) Én kitettem egy babahordóba és velem "főzött".Most, hogy nagyobb, járókában van, és így is tudok haladni. Kitartás!!
2009. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
nem csinalsz semmit sem rosszul, csak az elso idok ilyen nehezek. naprol napra jobb lesz, kitartas
2009. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg magad mellet tartani úgy,hogy mindig lássa mit cinálsz,és folyamatosan kommunikálj vele.Tedd babakocsiba,vagy olyan helyre ahol biztonságban van de mégis látja mit csinálsz.Az én kis fiam éjszakánként volt ilyen,de kitartás,kinövi...
2009. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. aug. 27. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit az előttem szólókhoz, hogy mi betettünk a kiságyba egy pólót, ami az enyém. És így ott is érezte az illatom. Akármilyen ruhadarab jó. És kitartást, sajnos ez nálunk is így volt. Én is azt hittem, hogy velem van a baj. De már tudom, hogy ezen mindenki átesik. Pihenj amennyit tudsz, mert szükség van az energiádra! Jó babázást!
2009. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!