Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyedül elalvásra szoktatás...

Az egyedül elalvásra szoktatás mindenképpen szívszakító sírással jár?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt sírós, most csináljak belőle bőgőmasinát? Megszakad a szívem!
2009. aug. 26. 16:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, az a szerencse, hogy nálunk akkora nem volt a probléma!! Még talán idejében sikerül csírájában elfojtani. A magára hagyás nekem sem menne, de a mi lakásunk olyan, hogy a "hallból" nyílik a kisszobája, ahonnan ki is lát, én meg jövök-megyek a lakásban, és onnan lát, tehát nem érzi, hogy egyedül hagyjuk. Csak próbálkozik. Én ajánlom ezt mindenkinek, és minél előbb, annál egyszerűbb!

Kitartás nektek is!

2009. aug. 31. 07:41
 12/14 anonim ***** válasza:
17.23-as vagyok. Légy büszke magadta, hogy ilyen kitartó vagy és csak így tovább, meglátod meglesz az eredménye. További sok sikert és minden jót. Majd írj!
2009. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Jelezni fogom mindenképpen a fejleményeket, hátha tudok ezzel is segíteni másoknak!!
2009. aug. 31. 10:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy erős vagy és kitartó! Én a 2. vagyok, én egyelőre meg se próbálom... :) Gondolom lesz majd olyan időszak is, amikor sírás lesz, mert fotelban ülve mondjuk nem lesz hajlandó elaludni, a 10 kilót meg már nem cipelem 10 percig. Neki se kényelmes, nekem sem jó. Akkor jön majd, hogy nem bírom és beteszem az ágyába. De minden elismerésem, hogy megcsináltad! 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!