Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ti nem tartjátok "szemét" dolognak, hogy a 3 vagy több gyermekes családok, minden kedvezményt megkapnak, de a 2 vagy 1 gyerekesek semmit...? miért kevesebb az én két gyermekem, mint a 3 ???????
2009. aug. 26. 09:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ugyan minek kéne hogy mégegy gyereket szüljön?nem azt akarja,hogy a sok támogatásokból nevelje fel a gyerekét?a maga erejéből teszi.Miért dícséretes az a szülő akinek van 3 vagy 4 gyereke és szinte mindenre kap támogatást segítséget?Van a csakádba ilyen ugy hogy szemályesen tudom.A gyerekek ingyen esznek,ingyen a tankönyt,kapnak támogatást.a ruhát egymástól öröklik és még sorolhatnám.Anyagilag ebbe nincs mit dícsérni igy lehet gyereket nevelni.Az már más kéréds,hogy idegileg mennyire bírja hogy mennyira van enrgiája másra stb.szerintem ha senki nem kapna semilyen támogatást nem lenne 3 és annál több gyerekes családok.Én inkább az egyedül nevelő szülőket támogatnám jobban,de rájuk is szarik mindenki.
2009. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsóval! az egyedülálló szülők, kb. 1000 Ft-al több családit kapnak, ez jogos??nem!!!!
2009. aug. 26. 14:26
 23/23 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok jól!Egy ilyen ország, ha nem támogatnák a nagycsaládosokat, tényleg kihalna mindenki....
2009. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!